Austrię znamy znakomicie!

15 kwietnia odbył się II etap konkursu o krajach niemieckojęzycznych. Dotyczył on wiedzy o Austrii.

Dzień Patrona 2014

W tym roku 30 kwietnia obchodzimy w naszej szkole Dzień Patrona. Zarówno Szkoła Podstawa nr 8 jak i Gimnazjum nr 3 noszą imię Martyrologii Piaśnicy.

2013 - Rok Osób Niepełnosprawnych

Rok 2013 został ogłoszony Rokiem Osób Niepełnosprawnych i w związku z tym postanowiliśmy zwrócić Waszą uwagę, Drodzy Uczniowie, na problemy, potrzeby, ale też sukcesy osób niepełnosprawnych.

„Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta”

Poniedziałek 28 kwietnia 2014r był szczególnym momentem w życiu Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie. Tego dnia zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystości otwarcia Izby Pamięci.

Dzień Otwarty SP nr 8

25 kwietnia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 8 zorganizowano Dzień Otwarty. Z tej okazji uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali wiele atrakcji.

Piknik Wielkanocny

16.04.2014r. dzieci ze świetlicy szkolnej brały udział w Pikniku Wielkanocnym zorganizowanym na terenie Ogródków Działkowych.

Kwietniowa wycieczka klasy IIIc

24 kwietnia uczniowie klasy III odbyli autokarem wycieczkę do Gdańska. Pierwszym celem naszej podróży był Żaglowiec Generał Zaruski, który jest flagową jednostką Miasta Gdańska.

Uwaga!

Komunikat dla rodziców uczniów, którzy w roku szkolnym 2014/2015 rozpoczną naukę w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej nr 8.

Koncert

25 kwietnia 2014r. (piątek) o godz. 19.00 w hali widowiskowo - sportowej w Bolszewie odbędzie się koncert absolwentki naszego gimnazjum Doroty Theisebach.

Dzień Otwarty SP nr 8

25 kwietnia 2014 roku serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty SP nr 8. Na przyszłych uczniów i ich rodziców czeka wiele atrakcji. Z ofertą edukacyjną szkoły można zapoznać się w godz. 10.00-13.00.