O dwunastu miesiącach

Młodzi aktorzy z klas IC i ID pod okiem pań - Ewy Hoppe i Ewy Bielec przygotowali i 9 maja 2014r. zaprezentowali inscenizację baśni Janiny Porazińskiej „O dwunastu miesiącach”.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY „Z PRZYRODĄ NA TY”

12 maja 2014 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Z przyrodą na Ty” dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 19 - 20 maja 2014r.

Prelekcja dla rodziców

19 maja o godz.17.15 w stołówce szkolnej odbędzie się prelekcja dla rodziców prowadzona przez p.Sędziak pt.”Pochwała i konsekwencja – ważne instrumenty wychowawcze”. Serdecznie zapraszamy!

Wycieczka do Straży Pożarnej

28 kwietnia 2014r uczniowie klas zerowych wybrali się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

KONKURS HISTORYCZNY O TYTUŁ ZNAWCY HISTORII POLSKI

Serdecznie Was zapraszamy do udziału w II Wewnątrzszkolnym Konkursie Historycznym o Tytuł Znawcy Historii Polski, który odbędzie się dnia 9 czerwca o godz. 15 w sali 29 (szkoła podstawowa) i w sali 115 (gimnazjum).

Wizyta w elektrociepłowni.

6 maja 2014r. w ramach akcji „Dni otwarte funduszy europejskich” uczniowie klasy IIID zwiedzali elektrociepłownię w Wejherowie.

Kochane Mole Książkowe!

Ostatni test maratonu za nami, a Wy, jak zwykle, jesteście WIELCY! Gratulujemy Wam przede wszystkim wytrwałości, Waszym rodzicom wspaniałych, mądrych dzieci, a nauczycielom fantastycznych, ambitnych uczniów, którzy doskonale wiedzą, jak się rozwijać i poznawać świat.

Uwaga!

Jeszcze przez miesiąc będzie trwał Turniej Klas! W maju odbędzie się ostateczna rozgrywka. Przypominamy, że stawką są bilety do kina dla całej klasy

Jesteście utalentowani!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolnych konkursów Mam Talent! Popisaliście się niezwykłymi talentami i zainteresowaniami. Możecie być z siebie tak samo dumni, jak my z Was jesteśmy!