Uwaga uczniowie szkoły podstawowej!

Mamy dla Was ostatnie zadanie w Turnieju Klas! Do 6 czerwca czekamy na dostarczenie wierszyków o Waszej klasie i mijającym już roku szkolnym.

Funkcjonariusze Policji w oddziale przedszkolnym

We wtorek 15 maja b.r. dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Mundurowi podczas spotkania opowiedzieli dzieciom o swojej pracy.

KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

14 maja 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Wejherowie odbył się V Miejski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Nasza szkoła zajęła III miejsce.

Na Strusiej Farmie

Na niecodzienną wyprawę wyruszyły dzieci z oddziałów przedszkolnych. Celem wycieczki do Kniewa na Farmę Strusi było poznanie życia i zwyczajów zwierząt egzotycznych.

Wyniki Konkursu Matematycznego „KANGUR”

Lista osób, które otrzymały wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”

Reprezentanci Gimnazjum nr 3 zdobyli 3 medale podczas Powiatowej Gimnazjady w Lekkoatletyce

W piątek 16.05 na obiektach COŚ w Cetniewie odbyły się mistrzostwa powiatu wejherowskiego w  lekkoatletyce, nasze Gimnazjum było licznie reprezentowane w biegach krótkich, średnich, skoku w dal i pchnięciu kulą.

Warsztaty z zoofizjoterapeutą

6 i 7 maja odziały przedszkolne odwiedziła Pani Izabela ze swoim pupilem o imieniu Rapsio, który jest rasowym nowofundlandem. Warsztaty odbyły się z zakresu zoofizjoterapii.

IX TURNIEJ MATEMATYCZNY

ZAPRASZAMY KLASY VI DO UDZIAŁU W IX TURNIEJU MATEMATYCZNO-EKOLOGICZNYM pod hasłem „Myślę EkoLOGICZNIE”.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8 w mini koszykówce chłopców 6 drużyną w województwie

We wtorek w Sopocie odbył się Wojewódzki Finał w Mini Koszykówce Chłopców, reprezentacja naszej szkoły rywalizowała z szkołami podstawowymi ze Słupska, Sopotu, Gdańska, Kwidzynia i Starogardu Gdańskiego.

Niech żyje teatr!

7 maja uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt.: „Moralność Pani Dulskiej” w wykonaniu amatorskiego teatru „Mix –blue”.