Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

23 maja 2014r w Zespole Szkół nr 1 w Redzie odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK, w których brała udział nasza szkolna drużyna

Gra miejska „Śladami ofiar Piaśnicy w Wejherowie”

Uczniowie klasy I e gimnazjum 26 maja 2014 r. wraz ze swoją wychowawczynią i nauczycielem historii Kamilą Okrój oraz Panią Agnieszką Gumińską, pracownikiem gdańskiego IPN-u, uczestniczyli w grze miejskiej Śladami ofiar Piaśnicy w Wejherowie.

Wiosna na łące

15 maja 2014r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla oddziału przedszkolnego pod tytułem „Wiosna na łące” zorganizowany przez p.Agnieszkę Ostrowską.

Niezwykły Kacper

Kacper Konkol jest uczniem klasy IIIc. Od małego miał bardzo sprecyzowane zainteresowania. Wciąż coś budował, skręcał, rozkręcał i wiercił.

Śmiechy i chichoty

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem „Śmiechy i chichoty” zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury.

Złap wiatr w pomorskie żagle wiedzy

Uczniowie klas piątych pod opieką p.Dominiki Dąbrowskiej biorą w tym roku szkolnym udział w unijnym programie „Złap wiatr w pomorskie żagle wiedzy”.

Konkurs ZUCH rozstrzygnięty!

Znamy już laureatów tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „ZUCH” dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej. W marcu chętni uczniowie zmierzyli się z 21 zadaniami z wiedzy zintegrowanej i z języka angielskiego.

Miejski Konkurs Matematyczny

22 maja w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się finał Konkursu Matematycznego Klas Szóstych Wejherowskich Szkół pod Patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa.

Majówka

We wtorek 20 maja dzieci ze świetlicy szkolnej wyruszyły na Majówkę zorganizowaną na terenie Ogródków Działkowych. Były wspólne zabawy i oczywiście piknik.

Drodzy uczniowie gimnazjum!

Mamy dla Was ostatnie zadanie w Turnieju Klas. Stwórzcie kolaż zdjęć ilustrujący życie Waszej klasy w mijającym roku szkolnym.