Majowe wizyty przedszkolaków

W maju do naszej szkoły zawitały dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Wejherowie. Cztero, pięcio i sześciolatki uczestniczyły w wycieczce po budynku naszej szkoły, ale również zobaczyły basen, boisko, salę gimnastyczną i budynki, gdzie uczą się szkolne zerówki i klasy integracyjne.

Ortograficzne Łamigłówki

W środę, 26 maja 2014r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się VI konkurs „Ortograficzne Łamigłówki” organizowany cyklicznie przez Polskie Towarzystwo Dysleksji.

MARATOŃCZYCY „dobiegli do mety”!

W maju uczestnicy V Wielkiego Maratonu Czytelniczego odpowiadali na pytania dotyczące ostatniej lektury w tym roku szkolnym, a już 6.06.2014r. finaliści i laureaci odebrali dyplomy oraz cenne nagrody książkowe podczas uroczystości, która odbyła się w Dworze Artusa w Gdańsku.

Kup pan cegłę

W minioną sobotę odbył się ostatni rajd SKP-T, podczas którego uczniowie wcielili się w harcerzy, których zadanie polegało na uzbieraniu rzeczy potrzebnych na obóz wędrowny. Prócz papieru toaletowego, mydła i masła, zdobyć musieli herbatę, cukier i konserwę mięsną.

Z przygodą na Kaszubach

Zabawa w małpim gaju, żyroskop, wspinaczka, rozmowa z końmi, nocne podchody, to tylko nieliczne atrakcje, jakich doświadczyli uczniowie klasy VI C, którzy wybrali się na trzydniową wycieczkę do Lubania koło Kościerzyny.

Dzień Mamy i Taty

Na ten dzień najmłodsze dzieci z klasy 0D czekały z niecierpliwością. Przygotowywały się do niego kilka tygodni. Co to było? - To Dzień Mamy i Taty.

Wycieczka szkolna na Warmię i Mazury oraz do Wilna

Klasy 5e, 5d oraz 6e wraz z paniami Justyną Krzak oraz Dorotą Chodubską wybrały sie na trzydniową wycieczkę na Warmię i Mazury oraz do Wilna.

Rozstrzygnięcie konkursu o kulturze krajów niemieckojęzycznych

27 maja odbył się ostatni etap szkolnego konkursu o kulturze krajów niemieckojęzycznych, dotyczącego znajomości dwóch państw: Szwajcarii i Liechtensteinu. Rywalizacja o pierwsze miejsce trwała do końca.

Swoje chwalimy, cudze poznamy (relacja z wycieczki klasy II F)

Wykorzystując wspaniały czas tzw. tygodnia wycieczkowego klasa II F wraz z wychowawczynią, p.Anną Jarzembińską oraz trenerką Lucyną Mruk i trenerem Łukaszem Zimniewiczem postanowiła poznać uroki swojej małej ojczyzny.

Wycieczka do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

Dziecko od najmłodszych lat powinno poznawać nie tylko swoje najbliższe otoczenie, ale również dalsze. W tym celu uczniowie z oddziału przedszkolnego wybrali się do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej Wejherowie.