NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!

Już po raz siedemnasty Pani Dyrektor Danuta Czernewska spotkała się z rodzicami uczniów, którzy w roku szkolnym 2013/2014 rozsławili Zespół Szkół nr 3, zdobywając laury w konkursach przedmiotowych, artystycznych i turniejach sportowych.

Bal szóstoklasisty

6 czerwca 2014 r Rodzice uczniów szkoły podstawowej zorganizowali przepiękny bal szóstoklasisty. Mury szkolne wypełniła muzyka, która porwała wszystkich do tańca.

Wycieczka klasy IIIc- 13 czerwca

Piękne miejsce, czyste powietrze, łono natury, ciekawe zajęcia z leśnikiem- rozpoznawanie i rysowanie liści z drzew, budowanie drewnianych domków, ognisko i pieczenie kiełbasek, gra terenowa. A to wszystko niedaleko Wejherowa, w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Marszewo.

Kiermasz podręczników

25.06.2014r. w godz.10.00 - 11.00 zorganizowany zostanie w dużej sali gimnastycznej kiermasz używanych podręczników.

Klasy II b i II e poznały tradycje kaszubskie

6 czerwca klasy II b i II e udały się na wycieczkę do Zakładów Porcelany w Lubianie oraz do Kaszubskiego Parku Etnograficznego we Wdzydzach. Uczniowie poznali tajniki wytwórstwa zastaw porcelany, które goszczą na ich rodzinny stołach.

WYNIKI KONKURSU PROJEKTÓW

Projekty edukacyjne realizowane przez uczniów klas piątych szkoły podstawowej w ramach programu „Złap wiatr w pomorskie żagle wiedzy” wzięły udział w konkursie.

Szanowni rodzice!

Uprzejmie informujemy, że uczniowie klas I Szkoły Podstawowej mają prawo do bezpłatnych podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych w roku szkolnym 2014/2015. Po wejściu w życie zmian w Ustawie o Systemie Oświaty wyżej wskazane prawo będzie realizowane w/g podanego w późniejszym terminie harmonogramu.

WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO „ZNAWCA HISTORII POLSKI”

9 czerwca 2014 roku przeprowadzono konkurs historyczny „Znawca historii Polski” dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Tematyka konkursu obejmowała dzieje Polskim od 966 roku do odzyskania niepodległości w 1918 roku.

Deutsch macht Spaß

16 czerwca wejherowscy gimnazjaliści pokazali, że można bawić się językiem niemieckim. W naszej szkole odbył się konkurs języka niemieckiego

Turniej klas

UWAGA! UWAGA! Zbliża się koniec roku szkolnego, a  więc i koniec Turnieju Klas. Znamy już ostateczne wyniki. Kto wygrał bilety do kina dla całej klasy? Aby się dowiedzieć, zapoznajcie się z tabelą poniżej. Wszystkim klasom dziękujemy za udział, a zwycięzcom GRATULUJEMY!!!