Wybory do SU

Rozpoczął się nowy rok szkolny, więc nastał czas na wybór nowego zarządu samorządu uczniowskiego! Uczniowie SZKOŁY PODSTAWOWEJ i GIMNAZJUM! Jeśli ktoś z Was jest kreatywny, dobrze zorganizowany, czuje, że ma zdolności przywódcze; zapraszamy do nas!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 wypoczęci uczniowie i nauczyciele ochoczo stawili się na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

KOSZYKARKI I KOSZYKARZE UKS BASKET ÓSEMKI NA OBOZIE SPORTOWYM W CHMIELNIE

Jak co roku w sierpniu młodzi adepci koszykówki z naszej szkoły przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Wysoką formę szlifujemy podczas zajęć na stadionie, plaży, sali i lesie.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września według harmonogramu

Wyprawka szkolna

Rodzice/Prawni opiekunowie uczniów klas II, III i VI szkoły podstawowej oraz uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, wręczania nagród, pochwał, dyplomów, stypendiów dla najlepszych. To niestety też czas pożegnań.

Wakacje, znowu są wakacje

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne.

Dzień Rodziny

W środę 25 czerwca dzieci ze świetlicy szkolnej wystąpiły przed swoimi rodzicami w przedstawieniu „O Brodatym Skrzacie i sprytnej Joli”.

Dinuś poszukuje czystego powietrza

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem „Dinuś poszukuje czystego powietrza” zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Wejherowie.

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego według harmonogramu: