Sezon rajdowy rozpoczęty

W ubiegłą sobotę członkowie Szkolnego Koła Turystycznego wzięli udział w XXI Rajdzie Ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Konkurs Fotograficzny dla uczniów gimnazjum

Zapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym pt. „Wakacje z geografią”.

Pomorze na morze

16 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji organizowanej przez Pomorski Związek Żeglarski pod hasłem Pomorze na morze. Młodzież z klas drugich gimnazjum miała niepowtarzalną okazją popłynąć w rejs po Zatoce Gdańskiej legendarnym żaglowcem Zawisza Czarny.

Òdpùst szkòłowi na Górach

Jak co roku w połowie września na Kalwarii Wejherowskiej odbywa się uroczystość Podwyższenia Krzyża Św. często nazywana odpustem szkolnym.

Poznajemy region – Lãbórg, Sôrbsk.

13 września uczniowie języka kaszubskiego wyruszyli na wycieczkę do pobliskiego miasta - Lębork . Tam w muzeum obejrzeli prezentację multimedialną na temat krzyżackich technik budowlanych i obwarowań miejskich na przykładzie Lęborka.

Wielki Maraton Czytelniczy SP

6.edycję Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów szkoły podstawowej czas zacząć!

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas II-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 16 - 17 września 2014r.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Rusza kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego „W lustrze książki”. Zachęcamy wszystkich gimnazjalistów, dla których obcowanie z książką jest przyjemnością, do wzięcia udziału w maratonie.

Zmiana planu

Od 8 września obowiązuje nowy plan lekcji w klasach IV-VI SP i I-III gimnazjum. Aktualny rozkład zajęć znajduje się w zakładce Plan lekcji.

Uczniowie klas I gimnazjum!

Zachęcamy do polubienia strony samorządu uczniowskiego na Facebooku! Tam znajdziecie informacje na temat życia szkoły, planowanych zabaw i konkursów oraz relacje i zdjęcia ze szkolnych dyskotek i innych imprez. Polubcie nas!