Drogi Polaków do niepodległości

Serdecznie zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w Konkursie: „Drogi Polaków do niepodległości”. Udział w konkursie polega na zaprojektowaniu i wykonaniu okolicznościowej gazety (nie gazetki ściennej!)

Wyniki wyborów do Zarządu SU

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie stanowią wszyscy uczniowie szkoły.       W demokratycznych wyborach, które odbyły się 3 października 2014r., młodzież dokonała wyboru swoich przedstawicieli, którzy tworzą Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

Pasowanie na Świetlika

W czwartek 2 października na terenie Ogródków Działkowych odbyło się Pasowanie na Świetlika.

Zmysły

W poniedziałek 29 września w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia na temat zmysłów. Oprócz zajęć dydaktycznych odbyły się też ćwiczenia praktyczne.

SKO w naszej szkole

Październik jest miesiącem oszczędzania dlatego zachęcamy wszystkich uczniów szkoły podstawowej, żeby skorzystali z oferty SKO, które działa w naszej szkole.

Zostań Mistrzem Ortografii

Zapraszamy uczniów klas czwartych do wzięcia udziału w rywalizacji o tytuł Mistrza Ortografii. Jej celem jest utrwalenie znajomości zasad ortograficznych i doskonalenie umiejętności stosowania ich w praktyce.

Mistrzostwa Wejherowa w Sztafetach Przełajowych

1 X 2014r. odbyły się Mistrzostwa Wejherowa w Sztafetach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych chłopców i dziewcząt.

Uczymy się chętnie... szczególnie nocą

W piątkowy wieczór uczniowie klasy I AG udali się na niesamowitą wycieczkę. Wzięli udział w przedsięwzięciu, które odbywa się raz w roku w budynkach Fortu Góry Gradowej, a mianowicie w Europejskiej Nocy Naukowców.

Książki – nasza pasja. Przekazujesz – otrzymujesz!

Jeśli chcecie przekazać dalej swoje książki, przynieście je do biblioteki szkolnej, a otrzymacie książkę, którą ktoś inny chce podzielić się z Wami.

Uwaga uczniowie klas pierwszych gimnazjum!

3 października o godzinie 16.30 rozpocznie się uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet uczniów naszego gimnazjum.