Ślubowanie klas pierwszych

10 października uczniowie sześciu klas pierwszych szkoły podstawowej w uroczysty sposób zostali przyjęci do społeczności uczniowskiej. W obecności sztandaru szkoły, rodziców i nauczycieli ślubowali dobrze się uczyć i grzecznie zachowywać.

Pierwszaki z klasy integracyjnej w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko Pomorskiej w Wejherowie

16 października klasa I a integracyjna udała się na ciekawe zajęcia plastyczne do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko Pomorskiej w Wejherowie. Dzieci zapoznały się z techniką graficzną należącą do technik druku wypukłego.

XLIII Igrzyska Młodzieży Szkolnej i XVI Gimnazjada w pływaniu indywidualnym

16.10.2014r. na Krytej Pływalni Wejherowie odbyły się XLIII Igrzyska Młodzieży Szkolnej i XVI Gimnazjada w  pływaniu indywidualnym.W zawodach wystartowało ponad 100 zawodniczek i zawodników, wejherowskich szkół podstawowych i gimnazjów.

UNIHOKEJ GIMNAZJUM

20 października w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie została rozegrana XVI Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rozgrywek przystąpiły po trzy gimnazja zarówno w kategorii dziewcząt( GIM. 1; GIM. 3; GIM. 4) oraz chłopców (GIM. 1; GIM. 3; GIM.4).

Unihokej SP

15 i 17 października 2014 roku w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie zostały rozegrane XLIII Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rozgrywek w kategorii dziewcząt przystąpiły po trzy zespoły ( SP 6, SP 8, SP 9 ).

WITAMINOWA SAŁATKA

W poniedziałek 6 października było w naszej klasie przepysznie, a przede wszystkim zdrowo! Dzieci z grupy Ob na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Za nami pierwszy etap konkursu. Zachęcamy do udziału wszystkich, dla których czytanie książki to doskonała zabawa.

Wyniki 6. maratonu czytelniczego dla uczniów SP- test 1.

Pierwszy test za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w maratonie. Jednocześnie zachęcamy pozostałych uczniów do czytania kolejnych lektur. Pamiętajcie: Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca!

75 rocznica zbrodni niemieckiej w Lesie Piaśnickim

5 października dzieci i młodzież naszej szkoły wzięły udział w uroczystościach patriotyczno-religijnych w Piaśnicy. Oglądały leśną wystawę poświęconą tragicznym wydarzeniom z czasów II wojny światowej w Lesie Piaśnickim.

Drodzy Uczniowie!

Wkrótce już po raz trzeci nasza szkoła (szkoła podstawowa oraz gimnazjum) weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.