Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Samorządowego nr 3

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Samorządowego nr 3 w Wejherowie na rok szkolny 2021/2022.

Drodzy Maratończycy "W lustrze książki" !

Dziękuję Wam za udział w maratonie. Mam nadzieję, ze przeczytane lektury wzbogaciły Waszą wyobraźnię oraz wyposażyły w dodatkową wiedzę. Po weryfikacji nadesłanych protokołów końcowych Komisja Konkursowa ogłosi 30 kwietnia nazwiska Laureatów, Finalistów i Wyróżnionych.

DRODZY MARATOŃCZYCY Z KLAS I-III

Z przyjemnością podajemy wyniki Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2020/2021 wraz z punktacją końcową. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wyników. 30 kwietnia Komisja Konkursowa ogłosi nazwiska Laureatów, Finalistów i Wyróżnionych. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do I klasy Szkoły Podstawowej nr 8

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do I klasy Szkoły Podstawowej nr 8

Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Z ogromną radością podajemy wyniki ostatniego testu Wielkiego Maratonu Czytelniczego wraz z punktacją końcową. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wyników.

Dzień Ziemi

Kochani Uczniowie, 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w wyzwaniu, pokażmy piękno i niezwykłe walory naszej planety! Zachęcamy do fotografowania najpiękniejszych miejsc i umieszczanie ich na wspólnym padlecie. Dbajmy o Ziemię i cieszmy się jej bogactwem!

Dzień Promocji Zdrowia

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia, który obchodzony jest 7 kwietnia, został zorganizowany Dzień Promocji Zdrowia. W klasach IV-VIII w ramach Turnieju Klas uczniowie przygotowali przepisy zdrowych dań wraz ze zdjęciami. Zachęcamy do zajrzenia na stronę Samorządu Uczniowskiego, żeby zapoznać się z apetycznymi potrawami. Warto wykorzystać propozycje w swoim jadłospisie!

Uwaga!

W trosce o bezpieczeństwo, w celu ograniczenia ryzyka zarażenia koronawirusem, zmienione zostają zasady pracy sekretariatu. Od dnia 29 marca do 16 kwietnia 2021r. zostaje on zamknięty dla petentów i pracuje w trybie wewnętrznym.

Uwaga, Maratończycy „ W lustrze książki” (klasy 7-8)!

Na ostatni etap maratonu zapraszam 12 kwietnia o godzinie 15.00 na Teams. Przypominam, że piszemy test z lektury : „ Król trędowaty” Zofii Szczuckiej.

Drodzy Maratończycy z klas I-III!

Zapraszam wszystkich na siódmy i ostatni etap maratonu, który odbędzie się w szkole, 8 kwietnia, o godz. 16.00, w sali 48, z zachowaniem reżimu sanitarnego.