W Wejherowie grasują Wędrołaki

W tym roku szkolnym działalność swą rozpoczęło Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK zrzeszające uczniów I klas gimnazjum. Wędrołaki - członkowie koła - wzięli udział w swym pierwszym rajdzie, który odbył się 31 października. Celem spotkania było odnalezienie zapomnianych wejherowskich nekropolii.

Rozstrzygnięcie konkursu na ekologiczną skarbonkę SKO

W bibliotece szkolnej znajdują się prace wykonane na konkurs SKO „Ekologiczna skarbonka”. Każdy z Was może zostać jurorem i zagłosować na najciekawszą z nich.

Spotkanie z pisarzem!

29 października 2014 roku grupa maratończyków biorących udział w Wielkim Maratonie Czytelniczym wybrała się wraz z panią Justyną Krzak do Gdańska na spotkanie z autorem książek o Dzikiej Mrówce, Andrzejem Perepeczko.

Wygraj semestr w szkole językowej!

17 grudnia 2014r. o godzinie 14:10 w sali 304 odbędzie się konkurs języka niemieckiego. Będzie to okazja dla wszystkich gimnazjalistów do sprawdzenia swojej wiedzy z języka niemieckiego.

Pamiętamy

W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych, 30 października 2014r, uczniowie klasy IVc udali się na stary wejherowski cmentarz , by uporządkować i zapalić symboliczne znicze na zaniedbanych grobach.

MISTRZOWIE ORTOGRAFII!

Zakończył się pierwszy etap konkursu ortograficznego dla uczniów klas czwartych. Najlepsi okazali się:

SPOTKANIE Z ABSOLWENTKĄ NASZEJ SZKOŁY

28 października 2014 roku odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły Zosią Witkowską, która zdobyła stypendium Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. W przygotowanej przez Nią prezentacji brali udział zainteresowani uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum.

Rozpoczynamy Turniej Klas!

Wykonując pierwsze zadanie, musicie popisać się pomysłowością i wykazać zmysłem estetycznym. Do 14 listopada czekamy na wykonane przez Was, oryginalne; zdjęcia klasowe! Oczywiście to nie mają być zwykłe fotografie!

RUSZA AKCJA POD TYTUŁEM „MYŚL POZYTYWNIE”

Od 03.11.2014r. do 17.11.2014r. w  naszej szkole zostanie przeprowadzona akcja pt. „MYŚL POZYTYWNIE!”.

Konkursy przedmiotowe

Rozpoczynają się kuratoryjne konkursy przedmiotowe. Harmonogram eliminacji znajduje się poniżej oraz w zakładkach Materiały dla rodziców i Materiały dla uczniów. Regulaminy poszczególnych konkursów dostępne są na stronie www.kuratorium.gda.pl