Kolejny sukces naszego ucznia

Z radością informujemy, że nasz uczeń Oliwer Laskowski odniósł kolejny sukces sportowy. W dniach 13-16 listopada br. uczestniczył on w Krynicy Zdrój w Pucharze Polski w kickboxingu kadetów „Muszynianka Cup II”. W gronie 124 zawodników z Polski, Oliwer dotarł do finału, gdzie uległ nieznacznie w kat. +69 kg pointfighting swojemu o dwa lata starszemu koledze.

Rodacy Bohaterom

Informujemy, że nasza szkoła bierze w tym roku udział w szlachetnej akcji „Rodacy Bohaterom”, organizowanej w całej Polsce przez stowarzyszenie Odra-Niemen. Akcja polega na zbiórce paczek świątecznych dla weteranów Armii Krajowej z Kresów Wschodnich.

...Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!...

20.11.14r. pierwszaki z klasy integracyjnej udały się z wizytą do zaprzyjaźnionego gabinetu stomatologicznego. Pani Joanna Urban – mama naszej klasowej koleżanki Majki pokazała nam swój gabinet oraz wszystkie narzędzia, którymi posługuje się podczas pracy.

MISTRZ MATEMATYKI DLA KLAS V

Zapraszamy uczniów klas V do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

UNIHOKEJ

21 listopada na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie rozegrane zostały półfinały XVI Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt.

UNIHOKEJ

7 listopada na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi rozegrano mistrzostwa powiatu wejherowskiego w unihokeju chłopców. W zawodach wzięło udział 6 szkół gimnazjalnych w tym Gimnazjum nr 3. Chłopcom pomimo włożonego wysiłku nie udało się awansować do półfinałów wojewódzkich, zostali srebrnymi medalistami mistrzostw powiatu.

Unihokej

6 listopada na hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie rozegrano mistrzostwa powiatu wejherowskiego w unihokeju dziewcząt. W zawodach wzięło udział 6 szkół gimnazjalnych w tym Gimnazjum nr 3(gospodarz turnieju). Dziewczęta naszego zespołu nie doznały żadnej porażki w turnieju i zostały złotymi medalistkami mistrzostw powiatu.

Upiecz ciastka!

W zeszłym roku dużym powodzeniem cieszyła się akcja pieczenia (a potem też sprzedaży i, oczywiście, jedzenia) ciasteczek. Chcemy ten sukces powtórzyć!

Wojewódzki Konkurs z Biologii

Lista osób, które zakwalifikowały się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Biologii.

Rozpoczynamy zbiórkę Góry Grosza!

Od 24 listopada do mikołajek zbieramy w klasach monety na rzecz Towarzystwa Nasz Dom (więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj: