Poznajemy Berlin

29 listopada 2014 roku młodzież klas I, II i III gimnazjum udała się na wycieczkę jednodniową do Berlina. Mimo tak napiętego programu wszyscy sprostali pieszym trudom i bawili się przy okazji bardzo dobrze.

Głosuj!

Uczniowie naszego gimnazjum są reanimatorami słów. Pomóżcie im w ratowaniu języka polskiego i zagłosujcie na nasz projekt (00137) w konkursie Nowej Ery

Z wycieczką w Gdańsku

Co oznacza skrót NSZZ, kto i kiedy doprowadził do obalenia komunizmu w Polsce, jakie było znaczenie okrągłego stołu? Na te pytania uczniowie I AG potrafią odpowiedzieć. Dlaczego? Ponieważ odwiedzili ECS.

Sukces „Wędrołaków” na V Młodzieżowej Sesji Krajoznawczej

W tym roku uczestnicy sesji gościli w gdańskim Urzędzie Marszałkowskim. Podczas spotkania nasze „Wędrołaki” otrzymały swoje legitymacje członkowskie PTTK, a troje z nich dodatkowo wystąpiło ze swoimi prezentacjami, które zostały wyróżnione przez jury.

Andrzejki w świetlicy szkolnej

28.11.2014r. dzieci w ramach andrzejkowej zabawy wróżyły sobie lejąc wosk. Próbowaliśmy też „odgadnąć” przyszłość za pomocą innych staropolskich wróżb. Oczywiście pamiętamy o tym, że nasza przyszłość zależy przede wszystkim od nas.

Wojewódzki Konkurs z Geografii

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

4a i 4d w Centrum Nauki Experyment w Gdyni

28 listopada uczniowie klasy 4a i 4d wraz z wychowawczyniami Dorotą Chodubską i Justyną Herbik udali się do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Uczniowie bardzo miło i pożytecznie spędzili tam czas.

Andrzejkowo - Zabawowo

W grupie Od i Oc piątek był dniem magicznym. W tym dniu zerówkowicze uczestniczyli w balu Andrzejkowym. Nie zabrakło popularnych wróżb, które przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce.

Mistrzowie w pasach

28.11.2014 r. kasy IId i IIId wraz z uczestnikami konkursu plastycznego „Mistrzowie w pasach” wzięli udział w nietypowej i atrakcyjnej lekcji bezpieczeństwa. Podczas lekcji dzieci dowiedziały się dlaczego w foteliku jest bezpieczniej

ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA

25.11.2014 odbyła się w klasie 0b i 0e impreza szczególnie bliska sercom dzieci, związana z obchodami Światowego Dnia Misia. Głównym celem popularyzacji tego święta była chęć przypomnienia najważniejszych wartości jakimi są przyjaźń, miłość, ciepło.