Kaszubi i górale

W mikołajkowy wieczór 6 grudnia odbył się przedświąteczny koncert z cyklu „ Spotkania z muzyką Kaszub” pt. KASZUBI I GÓRALE w Pałacu Przebendowskich w Wejherowie.

OGŁOSZENIE W SPRAWIE DYŻURÓW NAUCZYCIELI W CZASIE PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ

W oparciu o interpretację przepisów dotyczących czasu pracy nauczycieli przedstawioną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (pismo MEN z dnia 03.12.2014r.) informuję że

Warsztaty artystyczne

4 grudnia uczniowie klasy II c razem z wychowawczynią Ewa Hoppe, uczestniczyli w warsztatach artystycznych. Warsztaty odbyły sie w Muzeum Przebendowskich w Wejherowie. Uczniowie samodzielnie wykonywali bombki choinkowe nową metodą decoupage.

Dokarmiamy ptaki

Zima to trudny czas dla ptaków, ale z naszą pomocą przetrwają ją na pewno łatwiej. O skrzydlatych przyjaciołach pamiętają zerówkowicze z grup Od i Oc. Dbamy o to, aby ptaki podczas tegorocznej, mroźno zaczynającej się zimy, nie były głodne.

Wyniki części testowej OMG

Część testowa zawodów stopnia pierwszego X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów odbyła się w dniu 27 listopada 2014 r. Do testu przystąpiło aż 52 uczniów naszego gimnazjum. Uczniowie rozpoczęli pracę o godzinie 9:00, a zakończyli o godzinie 10:15.

Zajęcia otwarte dla rodziców

Boże Narodzenie tuż, tuż... Dzieci z klasy 0 b wraz z rodzicami wykonywali piękne ozdoby na choinkę, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.

Drzewo

W listopadzie odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez Radę Rodziców pod tytułem „Drzewo”. Został on przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych.

Pląsy jesiennych liści

Dzieci z klas 0- III wzięły udział w konkursie plastycznym „Pląsy jesiennych liści” zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury. Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Trzcińska z klasy IE i Aleksandra Koszałka z IG, natomiast miejsce II zdobyła Maja Starosta z klasy IIIB i Filip Paczull z IG.

Świąteczne bombki

Samodzielnie wykonane bombki to wspaniały sposób na udekorowanie pomieszczeń w domach, dlatego uczniowie z klasy Ie wybrali się 03.12.2014r. do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko- Pomorskiej w Wejherowie w celu wykonania bombek ze styropianu.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów SP

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.