Bądźcie z siebie dumni!

Od kilku lat w naszej szkole jest prowadzona zbiórka na rzecz Towarzystwa Nasz Dom. Akcja ta jest znana pod nazwą Góra Grosza. We wtorek 9 grudnia naszą szkołę odwiedziła przedstawicielka towarzystwa, a zarazem dyrektor jednego z pomorskich domów dziecka, by pogratulować nam wspaniałych efektów naszych działań.

Komunikat dla rodziców, którzy zadeklarowali udział dzieci w zajęciach opiekuńczych w okresie świątecznym.

Uwaga!

Dyrekcja ZS nr 3 ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela logopedy. Dokumenty aplikacyjne należy składać w Sekretariacie Szkoły do 30 XII 2014r.

Rodacy Bohaterom - nagrodzone kartki

Dyrekcja Szkoły serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się do akcji „Rodacy Bohaterom”. Bożonarodzeniowe kartki z życzeniami, opłatki oraz świąteczne paczki zostały przekazane Stowarzyszeniu Odra-Niemen. Otrzymają je weterani Armii Krajowej z Kresów Wschodnich- Białorusi, Litwy i Ukrainy.

Rodacy Bohaterom

Akcja „Rodacy Bohaterom” okazała się sukcesem! Dzięki ofiarności mieszkańców Wejherowa udało się zebrać ok. 130 kg żywności. Pierwsze paczki pojadą już w czwartek do żołnierzy z Lwowa. Ogromną zasługę w przedsięwzięciu ma Zespół Szkół nr 3.

„Gwiazdka tuż…tuż…”

15 grudnia 2014 r. w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko Pomorskiej w Wejherowie wręczono nagrody uczniom naszej szkoły, którzy wyróżnili się, biorąc udział w  XXI edycji pomorskiego konkursu „Gwiazdka tuż..tuż…”. Zorganizował go Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych. Prace oceniane były w kategoriach: szopka trójwymiarowa, prace literackie, kartki świąteczne.

Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki

12 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny skierowany do klas I-III szkoły podstawowej „Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki”, zorganizowany przez wychowawców świetlicy.

Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Misia rozstrzygnięty!

8.12.2014r. wręczone zostały nagrody klasom 0 – III, które wzięły udział w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Misia. Do rywalizacji stanęło aż jedenaście zespołów klasowych

Wielki Maraton Czytelniczy dla uczniów gimnazjum

Za Wami 3.etap Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Dziękujemy naszym wiernym maratończykom  za udział. Mam nadzieję, że do kolejnego etapu przystąpi Was więcej. Przed Wami kolejna lektura.

Szkolny konkurs MISTRZOWIE MATEMATYKI KL V rozstrzygnięty!

3 grudnia 2014 roku odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas V naszej szkoły. W konkursie wzięło udział 25 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, natomiast zwycięzcy dodatkowo dostaną książki ufundowane przez Radę Rodziców.