Mamy zwycięzcę!

VOUCHER NA KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO w szkole językowej TellMore trafił do Magdaleny Szymańskiej z klasy IIg.

Wielki Maraton Czytelniczy dla uczniów gimnazjum

Za Wami 4.etap Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Dziękujemy naszym wiernym maratończykom  za udział. Mam nadzieję, że do kolejnego etapu przystąpi Was więcej.

UWAGA MARATOŃCZYCY Z PODSTAWÓWKI!

Wyniki czwartego testu maratonu czytelniczego znajdują się w tabeli poniżej.   LEKTURĄ NA STYCZEŃ JEST „PRZEPOWIEDNIA SYNÓW SŁOŃCA“ AGNIESZKI STELMASZYK. PIĄTY JUŻ TEST PISZEMY 19 LUTEGO 2015 ROKU W SALI 08 O GODZINIE 13:00.

Bezpieczny Internet

Uwaga! Uwaga! W ramach Turnieju Klas ogłaszamy konkurs na najlepszą reklamę społeczną pt.: „Bezpieczny Internet”.

Sztafety pływackie

9.01.2015r odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w Sztafetach Pływackich dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i podstawowych.

Nasi piłkarze najlepsi…

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia w wejherowskim Gimnazjum nr 1 rozegrany został Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Wzięły w nim udział drużyny ze wszystkich wejherowskich gimnazjów.

Jasełka

18 XII 2014 r. klasy II c II d wraz z wychowawczyniami p. Ewą Bielec i p. Ewą Hoppe przygotowały jasełka dla klas 0 – 3.

Wesołych Świąt i Do Siego Roku

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz przyjaciołom szkoły składamy serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów. Niech ten świąteczny nastrój pozostanie w naszych sercach jak najdłużej.

Opowieść o człowieku zwanym Aniołem Dobroci

19 grudnia uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI zaprezentowali nauczycielom, kolegom i koleżankom przedstawienie pt:„Opowieść o człowieku zwanym Aniołem Dobroci”. Jak zwykle wykazali się wielkim talentem aktorskim i wokalnym, podkreślając atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Śpiewajmy kolędy

12 grudnia 2014 roku odbył się VIII Wojewódzki Konkurs Szkół Podstawowych „Śpiewajmy kolędy” w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku.