Zabawa Karnawałowa w świetlicy szkolnej

21.01.2015r. tradycyjnie jak co roku w świetlicy szkolnej odbyła się Zabawa Karnawałowa.     Dzieci w przepięknych przebraniach tańczyły przy piosenkach m.in. Majki Jeżowskiej. Brały udział w różnych konkursach, w których zwycięzcy otrzymywali słodką nagrodę.

Konkurs Zuch

Podobnie, jak w ubiegłych latach pragniemy zaprosić uczniów klas I – III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie Zuch oraz w konkursie Zuch z języka angielskiego, który jest organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.

Z okazji Święta Babci i Dziadka

23 stycznia po południu na świetlicy szkolnej odbyły się jasełka kaszubsko -  polskie dedykowane kochanym Dziadkom. Swoje umiejętności prezentowały dzieci uczące się języka kaszubskiego w klasach I –III oraz uczniowie klasy I g.

Śpiewamy kaszubskie kolędy…

16 stycznia grupa uczniów uczących się języka kaszubskiego wybrała się na Pomorski Konkurs Pieśni Bożonarodzeniowej w Szemudzie.

Wędrołaki wolontariuszami Stowarzyszenia Miłośników Turystyki „Włóczykij”

W minioną sobotę członkowie SKKT wybrali się na IV Zimowy Rajd z serii Świat Bajek, który dedykowany był najmłodszym piechurom w wieku od 3 do 9 lat.

23. Finał WOŚP

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyszło na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Byli wśród nich także uczniowie naszej szkoły. Oto oni:

Teatr Kurtyna

20 stycznia 2014 roku do naszej szkoły zawitali aktorzy krakowskiego Teatru Kurtyna. Nasi uczniowie mieli możliwość obejrzeć dwa przedstawienia profilaktyczne

Lekcja muzyki

20 stycznia 2015 roku odbyła się w naszej szkole lekcja muzyki dla klas 0 – 3 szkoły podstawowej, pod hasłem „Muzykować każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej”.

Prelekcja dla rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas I-III gimnazjum na prelekcję na temat: „Zagrożenia dzieci i młodzieży w Internecie”,która odbędzie się dnia 27 stycznia (wtorek) o godz. 17.15 w stołówce szkolnej.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 26 - 27 stycznia 2015r.