Maratończycy!

Za Wami piąty test Maratonu Czytelniczego. A to oznacza, że jeszcze trzy lektury i kolejny sezon będzie za nami.

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas VI

15 stycznia odbył się I etapu Miejskiego Konkursu Matematycznego dla klas VI pod patronatem Prezydenta Miasta. Oto lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu, który odbędzie się 19 marca:

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Niedawno odbył się konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Uczniowie uzyskali następujące wyniki:

WIZYTA U FOTOGRAFA

Dzieci z gr. 0 B odwiedziły zakład fotograficzny „Foto kontakt” w Wejherowie. Miały okazję zapoznać się z zawodem fotografa, zobaczyć profesjonalny sprzęt.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

Wizyta pierwszaków z klasy integracyjnej w Urzędzie Miasta Wejherowa

26.01.15r. klasa Ia integracyjna udała się do Urzędu Miasta w Wejherowie na krótką lekcję historii. Podczas wizyty dowiedzieliśmy się jak doszło do powstania naszego miasta i kto jest jego założycielem.

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

31 stycznia 2015r. ogłoszono wyniki Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Morze Bałtyckie – Morze Przyjaźni” zorganizowanego przez Międzynarodową Fundację Kultury, Sztuki i Nauki IFCAS z siedzibą w Gdyni.

OGŁASZAMY KONKURS

JESTEŚ UCZNIEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ? LUBISZ CZYTAĆ KSIĄŻKI? CHCESZ ZACHĘCIĆ INNYCH? CHCESZ OPOWIEDZIEĆ O SWOJEJ ULUBIONEJ LEKTURZE? BĘDZIESZ MIAŁ KU TEMU OKAZJĘ!

Kochani Mistrzowie Ortografii!

Dziękujemy Wam za udział w kolejnym etapie konkursu. Gratulujemy wyników i zapraszamy do dalszych ortograficznych potyczek!

UWAGA! KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zachęcam do wzięcia udziału w X Powiatowo- Gminnym Konkursie Fotograficznym. Celem konkursu jest zwizualizowanie pasji czytania i miłości do książek oraz prezentacja swoich pasji, jako formy wyrażenia emocji.