Konkurs plastyczny „Matematyka jest wszędzie”

Rok 2015 jest Rokiem Matematyki. W związku z tym serdecznie zapraszamy uczniów szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Matematyka jest wszędzie”. Technika prac jest dowolna, ale ich wielkość nie może przekroczyć formatu A2.

Trwają przygotowania do nocnego rajdu

Nocny rajd pieszy to nie lada gratka dla Wędrołaków, którzy już od kilku lat biorą udział w zimowej zabawie organizowanej prze rumskie Stowarzyszenie Miłośników Turystyki „Włóczykij”.

Konkursu Krajoznawczy

Pierwszoklasistki laureatkami XX Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego o nagrodę Franciszka Mamuszki

Internetowy Teatr TVP dla szkół

„Internetowy Teatr TVP dla szkół” to kontynuacja rozpoczętej już inicjatywy Telewizji Polskiej, której ideą jest tworzenie jak najszerszego dostępu do wydarzeń kulturalnych.

Mój ulubiony bajkowy bohater

Konkurs „Mój ulubiony bajkowy bohater” zorganizowany został przez p.Alinę Kowalewską oraz p.Magdalenę Grochowską. Myślą przewodnią była popularyzacja literatury dziecięcej, wspieranie działań twórczych dzieci w różnych formach aktywności oraz propagowanie akcji „Cała Polska czyta dzieciom” jak również czerpanie radości z procesu tworzenia z rodzicem.

Lekcja w bibliotece

Grupa Oc oraz Od uczestniczyła w lekcji bibliotecznej poświęconej twórcom książek dla dzieci i wartości poszanowania książki. Pani bibliotekarka prezentowała jak wyglądają książki, dzieci dowiedziały się jak można zostać czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się zachować.

Pingwiny na wakacjach w ciepłych krajach

Dzieci z klas 0-III wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury pod tytułem „Pingwiny na wakacjach w ciepłych krajach”.

POWIATOWY KONKURS GEOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Etap I szkolny odbędzie się 4 marca o godzinie 14.15. Zbiórka przed stołówką. Zgłoszenia przyjmują p.Paczoch, p.Chodubska, p.Dąbrowska do dnia 2 marca. Zapraszamy!

Najlepsi z najlepszych...

Zakończyły się zmagania uczniów w rejonowych etapach Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjów 2014/2015.Łącznie w bieżącym roku szkolnym 427 uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym konkursów, z tego 45 osób zakwalifikowało się do etapu rejonowego i aż 17 z nich powalczy o tytuły laureatów i finalistów!

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na konsultacje z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 2 marca - klasy 0-IIISP i 4 marca - klasy IV-VI SP i I-III Gim.