My nie tylko poznajemy historię. My ją również przeżywamy!

Już od po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nietuzinkowej zabawie edukacyjnej – fabularyzowanym rajdzie nocnym, który w tym roku poruszał tematykę wojny domowej w Hiszpanii.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej bezkonkurencyjna podczas Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

We wtorek na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 11 odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Na starcie stawiły się reprezentacje wszystkich wejherowskich szkół podstawowych.

Asseco Gdynia z wizytą w Ósemce

27 lutego 2015 roku na zaproszenie trenera koszykówki, pana Kordiana Zabrockiego w wejherowskiej Ósemce pojawili się zawodnicy Asseco Gdynia, by opowiedzieć o sportowym życiu , o jego blaskach i cieniach.

Święto Matematyki - Święto Liczby π

14 marca jest Międzynarodowym Dniem Liczby π. W naszej szkole, ze względu na to, że ten dzień wypada w sobotę, będzie obchodzony w piątek 13 marca 2015r. Z okazji Święta Liczby π odbędą się różne konkursy matematyczne o tematyce związanej ze słynną na cały świat liczbą.

Moja ulubiona postać bajkowa

I miejsce dla Weroniki Kiedrowskiej w plastycznym konkursie wojewódzkim „Moja ulubiona postać bajkowa”

W świecie rzeźby- lepienie z masy papierowej

Rzeźba jako dziedzina sztuk plastycznych w praktyce. Dzieci z grupy Oc oraz Od zapoznały się z tematyką związaną z dziedziną sztuk plastycznych takich jak: architektura, rzeźba, grafika, tkactwo, ceramika.

Zachęcamy do czytania i odkrywania w nowatorski sposób - I Szkolne Targi Książki 2.0

23 lutego 2015r. w małej sali gimnastycznej odbyły się I Szkolne Targi 2.0. Godzinę wcześniej uczniowie biorący udział w Targach oraz ich starsi koledzy i koleżanki z gimnazjum pod opieką nauczycieli dołożyli wszelkich starań, aby to spotkanie było wyjątkowe.

XIV Quiz Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych

W sobotę, 21 lutego 2015 r. odbył się w Gdańsku Finał XIV Quizu Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych - Anglia. W konkursie wzięły udział 34 reprezentacje szkół podstawowych z województwa pomorskiego. Uczniowie naszej szkoły, Martyna Labuda i Iwo Płotka, zajęli 8 miejsce. Gratulujemy!

Podstawę programową realizujemy w sposób daleki od rutyny!!

Zakończył się program Instytutu badan Edukacyjnych „Narzędzia w działaniu” mający na celu upowszechnienie ciekawych praktyk dydaktycznych służących do efektywniejszego wdrażania zapisów podstawy programowej.

Zwycięzcy szkolnych eliminacji konkursu „Bank Wiedzy”

Kolejne pokolenia uczniów swoją przygodę z ekonomią rozpoczynają już w gimnazjum. 23 stycznia 2015 r. po raz czwarty odbyły się szkolne eliminacje do konkursu zorganizowanego przez Kaszubski Bank Spółdzielczy „Bank Wiedzy”.