WITAMY PANIĄ WIOSNĘ

23 marca przedszkolaki z klas 0A, 0B i 0E razem ze słomianą „panną Marzanną”, wybrały się na spacer, aby w sposób symboliczny pożegnać zimę.

Kochani maratończycy ze szkoły podstawowej!

Kolejny raz widzimy się 13 kwietnia o godzinie 14.10 w sali 31. Tym razem czytacie powieść Bahdaja „Podróż za jeden uśmiech”.

OGŁOSZENIE W SPRAWIE DYŻURÓW NAUCZYCIELI W CZASIE PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ

W oparciu o interpretację przepisów dotyczących czasu pracy nauczycieli przedstawioną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (pismo MEN z dnia 03.12.2014r.) informuję że:

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców

20.03.2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 24.03.2015 roku w Sierakowicach.

Wyniki II etapu Miejskiego Konkursu Matematycznego dla klas VI pod patronatem Prezydenta Miasta

W piątek 20 marca odbył się II etap Miejskiego Konkursu Matematycznego dla klas VI pod patronatem Prezydenta Miasta. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się 20 uczniów wejherowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę będą reprezentowali:

Dni przyjaźni z książką

Głównym założeniem przeprowadzonych zajęć było pogłębianie wiedzy oraz uaktywnianie dzieci do działań z książką, a także integrowanie społeczności przedszkolnej: dzieci, nauczycieli, rodziców i bibliotekarzy.

Wycieczka do telewizji

16 marca klasa OB udała się na wycieczkę do Twojej Telewizji Morskiej. Pan Daniel Zaputowicz oprowadził nas po siedzibie telewizji. Dzieci dowiedziały się jak powstają reportaże, wywiady, programy informacyjne.

Naukowo i wesoło

W związku z nadchodzącą wiosną, a trochę dlatego żeby przełamać szkolną rutynę, uczniowie klasy IVc z wychowawcą odwiedzili Centrum Nauki „Eksperyment” w Gdyni.

Kochane Mole!

Za Wami kolejny test maratonu. Tym razem wykazywaliście się znajomością tekstu Zbigniewa Nienackiego pt. „Wyspa Złoczyńców”.

Światowy Dzień Morza

Światowy Dzień Morza był okazją do zapoznania dzieci z grupy Od i Oc z problemami związanymi z morzem m.in. znaczeniem transportu morskiego, bezpieczeństwem na morzu, ochroną środowiska i problemami ludzi morza.