Wizyta w bibliotece klasy 0A

Najmłodsza grupa dzieci z klasy 0A udała się na wycieczkę do biblioteki mieszczącej się w naszej szkole. Wszyscy spotkaliśmy się z ciepłym i życzliwym powitaniem. We wnętrzu biblioteki, zawierającym oczywiście różnorodne książki i czasopisma zauważyliśmy od razu różnorodne kompozycje dekoracyjne.

Uwaga uczniowie szkoły podstawowej! Nowe zadanie w Turnieju Klas!

Na naszej stronie na Facebooku oraz u wychowawców klas znajdziecie informacje o konkursie na... karykaturę nauczyciela.

Uwaga, gimnazjaliści! Konkurs!

Zachęcamy wszystkich uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na naszym fanpage\'u i u wychowawców.

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia, pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz wielu miłych spotkań rodzinnych przy świątecznym stole wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz przyjaciołom szkoły życzy

Tańce Wiosny z motylami

Dzieci z klas I-III wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury pod tytułem „Tańce Wiosny z motylami”.

Mistrzostwa Miasta Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W czwartek 26 marca odbyły się Mistrzostwa Miasta Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali

Klasa 4a sadzi las

W sobotę 28 marca 2015 r uczniowie klasy 4a wraz z rodzicami i wychowawcą włączyli się w akcję sadzenia lasu. Udaliśmy się do leśniczówki Muza gdzie otrzymaliśmy instrukcję i niezbędny sprzęt do sadzenia drzewek.

SKKT Wędrołaki w Hogwarcie

W nocy z 27/28 marca odbył się w Rumi fabularyzowany rajd „Szkoła Magii” wzorowany na powieści J.K. Rowling, której głównym bohaterem jest Harrym Potter.

Znów na podium

Miło nam poinformować, że gimnazjalistki z klasy IA zajęły II miejsce (kategoria praca multimedialna) w wojewódzkiej edycji XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Moja Ojcowizna”

W krainie poezji

W piątek 27 marca 2015 roku w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbyły się powiatowe eliminacje XXXII Konkursu Poezji Polskiej. Brały w nich udział także uczennice naszej szkoły