Uwaga uczniowie klas III Gimnazjum!

Przypominamy, że w dniach 21 do 23 kwietnia (wtorek - czwartek) przystępujecie do egzaminu gimnazjalnego zgodnie z poniższym harmonogramem:

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Niedawno odbył się drugi etap konkursu z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – Austria. Uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów:

MAMY KOLEJNYCH LAUREATÓW!

16 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Samochodowych w Gdańsku odbył się etap wojewódzki XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”.

Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”

15 kwietnia w siedzibie Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Wejherowie odbył się Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa” – eliminacje miejskie.

Ogrodnicy a zarazem skrupulatni obserwatorzy z klasy Oc i Od

Uczniowie klasy Oc oraz Od odkrywają kolejny zawód jakim jest „Ogrodnik”. Na zajęciach dzieci zdobyły podstawowe informacje z zakresu botaniki.

KONKURS WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH

27.03.2015 w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny konkurs wiedzy z języka angielskiego dla uczniów klas piątych szkoły podstawowej. Oto zwycięzcy:

Mikołaj Baranowski awansował do Finału Wojewódzkiego Gimnazjady w Biegach Przełajowych

W czwartek na stadionie w Rumi odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych, chłopcy rywalizowali na dystansie 1500m. Były to eliminacje do finałów wojewódzkich, które odbędą się w najbliższy piątek w Gdyni.

Konkurs Matematyczny dla II kl. Gimnazjum

W środę 15.04.2015 r. godz. 14.10 - 15.10 w sali 315 odbędzie się konkurs matematyczny dla klas II gimnazjum. Uczniowie chętni do wzięcia udziału proszeni są o zgłoszenie się do swoich nauczycieli matematyki.

POWIATOWY KONKURS GEOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY !!!

27 marca w Zespole Szkół nr 2 w Redzie odbył się Powiatowy Konkurs Geograficzny dla uczniów gimnazjum, którego temat była mapa jako źródło informacji geograficznej.

WIZYTA U STOMATOLOGA

Dzieci z grupy 0B wybrały się do gabinetu stomatologicznego IZODENT. Celem spotkania było przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych