Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa

Uczennice klas VI B i VI E wzięły udział w konkursie fotograficzno – plastycznym „Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa”, zorganizowanym przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie.

Konkurs ZUCH – znamy wyniki!

Mamy przyjemność poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu „Zuch” dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej, organizowanej przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie mamy aż 6 laureatów.

Dzień Ziemi

22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi, klasa II c razem z wychowawczynią Ewą Hoppe, wybrała się do pobliskiego lasu. Każdy uczeń był odpowiednio przygotowany do zbierania śmieci.

AWANS MARTYNY DO ETAPU CENTRALNEGO KONKURSU „LOSY ŻOŁNIERZA…”

Martyna Labuda awansowała do etapu centralnego Konkursu, jako jedna z dwóch osób, które będą reprezentować województwo pomorskie podczas rywalizacji w Warszawie w dniach od 11 do 13 czerwca b.r. Uczennica znalazła się w gronie 32 najlepszych w kraju, młodych znawców historii Polski i wojskowości, pokonując pozostałych 435 uczestników Konkursu.

UWAGA MARATOŃCZYCY !

NASTĘPNA LEKTURA ERICH KASTNER „EMIL I DETEKTYWI“. TEST PISZEMY 19 MAJA 2015 ROKU (tj. wtorek) O GODZINIE 13:15 W SALI 31

Nietypowa lekcja historii

Uczniowie klasy VIa i VIb uczestniczyli 24 kwietnia br. w warsztatach poświęconych historii Dywizjonu 303. Zajęcia prowadził pracownik IPN, Pan Przemysław Szlosek, który został zaproszony do szkoły przez wychowawców obu klas

Kolejny sukces naszej uczennicy

Z radością informujemy, że nasza uczennica -  Antonina Pohl z klasy IIc - odniosła ogromny sukces sportowy i została wicemistrzynią Polski w Halowym Pucharze Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody.

„Co Ci chodzi po głowie?”

Dzieci z klas I-III szkoły podstawowej wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Wejherowie pod tytułem „Co Ci chodzi po głowie?”.

Przedszkolny recykling w grupie Oc oraz Od

Nasze przedszkolaki w ostatnim tygodniu uczyły się jak dbać o środowisko, zmierzyły się z wiedzą jaka pozostała im w główkach. Dzieci same przyporządkowywały odpady z inscenizacji „wysypiska” do odpowiednich pojemników w kolorze żółtym, zielonym oraz niebieskim, które wcześniej razem przygotowały.

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA ZAŚWIADCZEŃ LAUREATOM WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

17 kwietnia 2015 roku w I Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015.