Wycieczka klasowa

14.05.2015 r. uczniowie klasy III A i III E pojechali do Centrum Nauki „EXPERYMENT” w Gdyni. Mali badacze podczas wspaniałej zabawy zapoznali się między innymi ze zjawiskiem echolokacji, grawitacji i trzęsienia ziemi.

TTM i Radio Norda FM „od kuchni”

29 maja 2015 roku dzieci z klasy Ic odwiedziły siedzibę Twojej Telewizji Morskiej i Radia Norda FM w Wejherowie. Dzieci zapoznały się z ciekawą pracą twórców programów telewizyjnych i radiowych.

Bajka z życzeniami

W środę 27 maja 2015r. dzieci z klasy Ic wystąpiły z okazji Dnia Mamy i Taty w przedstawieniu pod tytułem „Bajka z życzeniami”. Wcielając się w postaci z ulubionych bajek obiecały spełnić marzenia rodziców. Jaś i Małgosia zbierali na prezent jagody, a od Babi Jagi dostali słodycze.

Ogłaszamy ostatni konkurs w Turnieju Klas!

Wykonajcie pracę na następujący temat: Jakie wydarzenie klasowe lub szkolne z bieżącego roku było warte zapamiętania?

Ciekawa lekcja WF-u

29.05.2015r.grupa 0A spotkała się z panem Tomaszem Hirsz instruktorem Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, wielokrotnego medalistę mistrzostw ogólnopolskich w karate kontaktowym, trenera sekcji karate sportowego który odwiedził dzieci w ramach programu „szansa dla przedszkolaka”.

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

W czwartek 28 maja uczniowie klas III szkoły podstawowej wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek.

MIEJSKI KONKURS KLAS PIERWSZYCH „ Z BEZPIECZEŃSTWEM ZA PAN BRAT”

19 maja 2015 r. w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 w Wejherowie odbył się Miejski Konkurs Klas Pierwszych „Z BEZPIECZEŃSTWEM ZA PAN BRAT”.

Malbork

26 maja 2015r. klasy IVa i IVd wybrały się na wycieczkę do Malborka. Po niezbyt męczącej podróży wygodnym autokarem dotarliśmy na miejsce. Czekały tam na nas panie przewodniczki w ciekawych średniowiecznych strojach.

Dzień Mamy i Taty

26 maja dzieci z klasy I e świętowały Dzień Mamy i Taty. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

„Polskie Państwo Podziemne” w klasach szóstych

W dniach 26 – 27 maja b. r., uczniowie wszystkich klas szóstych naszej szkoły, brali udział w warsztatach historycznych poprowadzonych przez dr Michała Sempołowicza - edukatora z Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku.