Świetlicowi absolwenci

Przy okazji zbliżającego się końca roku szkolnego, w świetlicy odbyło się uroczyste pożegnanie trzecioklasistów. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które z pewnością przydadzą im się na kolejnym etapie edukacji.

Niech żyje bal!

„Niech żyje bal!” – chciałoby się zanucić, patrząc na wspaniałe dekoracje, wirujących tancerzy i pyszne przekąski. W piątek – 12 czerwca-szóstoklasiści (co widać na zdjęciach) bawili się na całego!

Kochani Mistrzowie Ortografii!

Dziękujemy czwartoklasistom, którzy w tym roku szkolnym wzięli udział w  konkursie o tytuł Mistrza Ortografii. Najlepsi okazali się:

WYSTAWA KLOCKÓW LEGO

25 maja udaliśmy się do PGE Arena w Gdańsku na Wystawę Klocków LEGO. Budowle wykonane z tych fantastycznych klocków pokazały nam miejsca i wydarzenia związane ze znanymi filmami

Dzikie zwierzę na rowerze?

Dzieci z klas I-III szkoły podstawowej wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury pod tytułem „Dzikie zwierzę na rowerze”.

Wizyta na Fermie Strusi w Kniewie

Dzieci z grupy Oc oraz Od 28 maja odwiedziły fermę strusi w Kniewie. Mieliśmy okazję razem z przewodniczką oglądać strusie, dzieci dowiedziały się o ich zwyczajach, sposobie odżywiania, jak również oglądały strusie jaja

Międzynarodowa wymiana uczniów w Wejherowie

W ramach programu „Erasmus + Wymiana dla wszystkich” dwunastu uczniów z klas I i II naszego gimnazjum wzięło udział w międzynarodowej wymianie równolegle w Wejherowie jak również na Łotwie. Wymiana odbyła się w dniach 29 maja do 4 czerwca.

Na wyspie piratów

03.06.2015r. klasa I c i I e wybrała się na wycieczkę do Grąbkowa, aby uczestniczyć w programie integracyjnym „Piraci z Karaibów”. Dzieci zostały powitane prze kapitana Jacka Sparrowa wraz z załogą

Ciekawa lekcja z muzeum

8 czerwca w poniedziałkowy poranek klasy Ic i Ie wybrały się na spacer do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. W czasie pobytu dzieci obejrzały różne komnaty, skrywające bardzo ciekawe kaszubskie historie.

Wycieczka szkolna do Paryża

W dniach 24-30.05.2015 roku odbyła się wycieczka do Paryża. Pojechało 80 uczniów. Wyjechaliśmy o 5.00 sprzed szkoły. Do Brukseli dojechaliśmy w godzinach wieczornych.