Jesteśmy w gronie zwycięzców!

W lutym nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu (informacja o podjętych działaniach została zamieszczona na stronie internetowej szkoły). W całej Polsce łącznie zostało zgłoszonych 1523 inicjatyw ze strony szkół i innych instytucji na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.

Teatrzyk Zielona Gęś

Oto niektóre utwory Teatrzyku Zielona Gęś w wykonaniu uczniów klasy IIIg:

Wizyta kominiarza w grupie Oc oraz Od

Z cyklu poznajemy zawody, w tym tygodniu mieliśmy szczęście gościć kominiarza. Przedszkolakom bardzo podobało się to spotkanie, podczas którego miały okazję zapoznać się ze strojem i sprzętem kominiarskim.

Wielki Festyn Miłośników Książek

Oprócz błękitnego nieba i dobrej książki, nic nam dzisiaj nie potrzeba. Te słowa przyświecały Festynowi, który był uwieńczeniem dwóch inicjatyw, które realizowaliśmy w tym roku szkolnym: akcji Cała Polska Czyta Dzieciom i programu Szkoła z klasa 2.0.

Kolejna edycja akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

9 czerwca 2015r. nastąpiła w naszej szkole kolejna inauguracja akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Ta uroczysta chwila miała miejsce podczas lekcji klasy 1G szkoły podstawowej.

Przedszkolaki z grupy Oc oraz Od przy wspólnym ognisku

W czerwcu grupa Oc oraz Od wzięły udział w zorganizowanym przez Panie oraz rodziców ognisku. Wspólnej zabawie dopisywała piękna słoneczna pogoda, dzięki temu dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach na świeżym powietrzu.

Drodzy uczniowie!

Oto zwycięzcy konkursu z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych:

Spotkanie autorskie z Krystyną Labbudą

8 czerwca w bibliotece szkolnej odbyła się promocja tomiku wierszy Pani Krystyny Labuddy „Z Chrystusem przez Kaszubską Golgotę”. Wejherowska poetka chętnie opowiadała o swoim życiu i pisaniu.

Wycieczka do Akwarium Gdyńskiego klasy 0B i OE

26 maja dzieci z klasy 0B i 0E odwiedziły Akwarium Gdyńskie, w którym przyjrzały się z bliska ciekawym gatunkom zwierząt, zamieszkujących morza i oceany, a także wzięły udział w lekcji pt. „Mieszkańcy rafy koralowej”.

Piknik Czerwcowy klasy 0b i 0e

10.06.2015r klasy 0b i 0e udały się na Piknik Czerwcowy na plac zabaw w Ogródkach Działkowych. Dzieci przyniosły ze sobą koce, natomiast Panie przygotowały smaczne i zdrowie jedzenie.