Kiermasz podręczników

25.06.2015r. w godz.9.20 - 11.00 zorganizowany zostanie w dużej sali gimnastycznej kiermasz używanych podręczników dla klas II- III Gim. i V - VI SP w roku szkolnym 2015/2016.

Bezpieczne wakacje

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje”, której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież.

Ortograficzne Łamigłówki

Wyniki konkursu ogłoszono 18 czerwca 2015r. Na uroczystym pokonkursowym spotkaniu dowiedzieliśmy się, że nasza praca plastyczna – multimedialna prezentacja ilustrowanego słowniczka ortograficznego, została oceniona najwyżej.

Już po balu …

W piątek 19.06.2015 r. odbył się bal gimnazjalny. Uczniowie pięknie wystrojeni rozpoczęli uroczystość tradycyjnym tańcem „Polonezem”. Zabawa była wyśmienita. Wszystkim uczestnikom bardzo się podobało.

Profilaktyka antynikotynowa w szkole

W bieżącym roku szkolnym wychowawcy klas V szkoły podstawowej oraz klas I gimnazjum podczas godzin wychowawczych realizowali program profilaktyki palenia tytoniu „Znajdź właściwe rozwiązanie”

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa dla Dzieci

1 czerwca uczniowie naszej szkoły przez chwilę mogli poczuć się jak mali studenci podczas wykładów na Politechnice Gdańskiej. Tematem przewodnim konferencji był „Świat oczyma pasjonatów”.

Bezpieczeństwo

17.06.2015 na zaproszenie dzieci z grupy Oc, Od, Ic, Ie oraz nauczycieli przybyła do naszej szkoły pani policjant z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Dzieci powitały z uśmiechem niecodziennego gościa.

Dzień Rodziców w grupie Oc i Od

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech i wzruszenie. Wszyscy goście z zaciekawieniem i uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek, a także obejrzeli film, w którym każde dziecko odpowiadało na trudne pytania

UWAGA! UWAGA!

Ogłaszamy wyniki ostatniego konkursu oraz całego Turnieju Klas! Wśród klas szkoły podstawowej najwięcej punktów zdobyła klasa VB - gratulujemy!!! II miejsce - klasa IVA, a trzecie - IVC! Brawo! Natomiast w gimnazjum wyniki wyglądają następująco: I miejsce -klasa IIIA!!!, II miejsce - klasa IB, a trzecie - ID. Gratulujemy!

Ważne!

Uprzejmie informujemy, że uczniowie klas I, II i IV SP oraz I Gimnazjum będą mieli zapewniony bezpłatny dostęp do podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych w roku szkolnym 2015/2016, które zostaną przekazane uczniom we wrześniu. Rodzice są zobowiązani jedynie do zakupu podręczników do religii.