Zmiana planu

Od 14 września obowiązuje nowy plan lekcji w klasach IV-VI SP i I-III gimnazjum. Aktualny rozkład zajęć znajduje się w zakładce Plan lekcji.

Zmiana planu

Od 7 września obowiązuje nowy plan lekcji w klasach IV-VI SP i I-III gimnazjum. Aktualny rozkład zajęć znajduje się w zakładce Plan lekcji.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się 7-8 września 2015r. zgodnie z harmonogramem:

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września według harmonogramu:

Egzaminy poprawkowe

Egzaminy poprawkowe odbędą się 25 i 26 sierpnia 2015r. według harmonogramu:

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego według harmonogramu:

Mali matematycy z klasy 0B

23.06.2015r. uczniowie klasy O B wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Ogródek matematyczny”. W formie zabawy rozwiązywali ciekawe zadania, gdzie musieli wykazać się logicznym myśleniem, umiejętnością przeliczania oraz kreatywnością.

„JAŚ i MAŁGOSIA”

18 czerwca rodzice uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej mieli możliwość obejrzeć przedstawienie przygotowane przez dzieci z okazji Dnia Rodziny. W tym roku uczniowie wystąpili w bajce „Jaś i Małgosia”.

Dzień Rodziny – klasa 0B

22.06.2015r. dzieci z klasy 0B stali się aktorami i przygotowały dla swoich rodziców inscenizację teatralną pt. „Czerwony Kapturek”.

Ekranizacje lektur szkolnych

Wiemy, że już za chwilę wakacje, ale zachęcamy do zapoznania się z ekranizacjami lektur szkolnych, które są dziełami uczniów naszej szkoły.