Kuratoryjny Konkurs z Geografii

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

Zajęcia kulinarna w świetlicy szkolnej

W ramach zajęć kulinarnych odbywających się w świetlicy szkolnej przygotowujemy z dziećmi potrawy z różnych zakątków świata, także Polski.

Światełko dla Hospicjum Św. Pio w Pucku

1 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z absolwentami, wzięli udział w kolejnej zbiórce pieniędzy na rzecz puckiego hospicjum. Tym razem kwestowaliśmy przed cmentarzami w Wejherowie Śmiechowie, Bolszewie i Gościcinie.

MISTRZOSTWA WEJHEROWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

3 listopada 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie rozegrany został turniej unihokeja dziewcząt o Mistrzostwo Wejherowa szkół gimnazjalnych.

Dary Pani Jesieni

4 listopada zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Dary Pani Jesieni”, zorganizowanego w świetlicy szkolnej. Prace charakteryzowały się wysokim poziomem i pomysłowością twórców. Wszystkim uczniom gratulujemy!

MISTRZOSTWA WEJHEROWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W UNIHOKEJU

27 i 29 października 2015 roku w Hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie rozegrane zostały turnieje unihokeja chłopów i dziewcząt o Mistrzostwo Wejherowa.

Nowa zakładka na naszej stronie: Biblioteka

Kochani uczniowie, specjalnie dla Was, powstała nowa zakładka - Biblioteka. Znajdziecie tu informacje dotyczące wydarzeń i konkursów.....

NASZA ABSOLWENTKA STYPENDYSTKĄ TOWARZYSTWA SZKÓŁ ZJEDNOCZONEGO ŚWIATA

27 października 2015 roku odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły Zofią Witkowską. W ubiegłym roku Zosia otrzymała stypendium Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata i obecnie kształci się w prywatnej katolickiej szkole w Anglii – Stonehurst College.

Ogłoszenie świetlicowe

W piątek 30 października w świetlicy szkolnej odbędzie się Bajkowy Bal Przebierańców, kończący cykl zajęć tematycznych „TYDZIEŃ Z BAJKĄ”.

Konkurs SU

Jak wiecie zbliża się 11 listopada. Z tej okazji ogłaszamy konkurs, który będzie polegał na: w gimnazjum - przebraniu się przedstawiciela klasy za Polskę, zrobieniu zdjęcia i wstawieniu na naszą stronę, a w podstawówce - na zrobieniu zdjęcia, na którym w ciekawy sposób zostanie przedstawiona nasza flaga.