Święto Niepodległości

W przeddzień szczególnego dla Polski dnia dzieci z klas 0-III uczestniczyły w uroczystych obchodach 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj.

Eksperymenty naszych pierwszaków

Dzieci z klasy Ie oraz If brały udział w eksperymentach z wodą. Poprzez doświadczenia dzieci zaczynają lepiej rozumieć świat. Co ważniejsze, wciąż chcą dowiadywać się więcej.

Debata wejherowskiej młodzieży z przedstawicielami władz

4 listopada uczniowie klasy III B mieli okazje zaprezentować przedstawicielom władz miasta i powiatu swoje propozycje związane z funkcjonowaniem miasta. Okazją ku temu była debata młodzieżowa zorganizowana w Filharmonii Kaszubskiej przez Stowarzyszenie MORENA.

Muzyka w szeregach Ie oraz If

Tym razem tematem dnia była muzyka. Niesamowite! Jaką moc mają nasze instrumenty! Jaki talent wykonawcy! Niezapomniane przeżycie dla uszu!

Urodziny, imieniny, rocznice, uroczyste okazje, okoliczności... Każdy lubi świętowanie.

Dzisiaj świętowaliśmy, by czuć radość, a zarazem dumę z faktu, że jesteśmy Polakami i żyjemy w wolnym kraju. Z przejęciem powtarzaliśmy : Kto ty jesteś? Polak mały...

Rozwiązuj zadania, poszerzaj swoją wiedzę i zbieraj punkty !!!

W tym roku szkolnym rusza nowy konkurs z geografii „LIGA GEOGRAFICZNA”. Szczegóły konkursu (regulamin i zadania) w zakładce Materiały dla uczniów/Geografia.

Listopadowa zaduma

Pierwszaki z grupy Ie oraz If odwiedziły cmentarz parafialny w Wejherowie. Tuż przed dniem Wszystkich Świętych nasi uczniowie poszli wraz z opiekunami zapalić znicze.

Kochane Mole Książkowe!

Drugi test za nami! Tym razem mieliśmy przyjemność zaczytać się w książce pachnącej czekoladą, bo taka właśnie jest „Moc czekolady. Opowieść o Wedlach i czekoladzie“ Anny Czerwińskiej – Rydel. Mamy nadzieję, że wyniki tego testu będą wyjątkowo dobre dzięki magicznej sile czekolady, którą mogliście bezkarnie się objadać podczas rozwiązywania zadań.

Uwaga na zebry w mieście!

Klasa 1e oraz 1f wzięły udział w konkursie plastycznym „Zebra w mieście”, którego celem było uświadamianie oraz propagowanie wśród dzieci jak ważne jest to abyśmy byli widoczni po zmierzchu. Nasi uczniowie mieli głowy pełne pomysłów, czego efektem były prace konkursowe.

Konkurs plastyczny „Zima w poezji polskiej”

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Zima w poezji polskiej”.