Uwaga! Ogłaszamy konkurs!

Zachęcamy, aby każda klasa 7 grudnia przebrała jednego z uczniów za... mikołaja (ewentualnie jakiegoś jego pomocnika - elfa, aniołka, krasnala, itp.), zrobiła mu zdjęcie i wystawiła je JAKO KOMENTARZ do tej informacji, znajdującej się na naszej stronie na FB.

KREATYWNI CZWARTOKLASIŚCI

Uczniowie klasy 4 c zrealizowali swój pierwszy projekt – wykonali makiety Akademii pana Kleksa. Okazało się, że doskonale sobie z nim poradzili. Wykazali się kreatywnością i fantastyczną dbałością o szczegół.

Konkursu Języka Polskiego dla uczniów SP

Lista uczestników II stopnia Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych. Rejon 8- powiaty: wejherowski i pucki.

Uzależnienie okiem gimnazjalisty

25 listopada odbył się II Powiatowy Festiwal Krótkich Filmów o Uzależnieniach, organizowany przez Państwową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Wejherowie. Uczniowie klasy IIAG – Agata Milewczyk, Julia Wawiórko, Karolina Mirońska i Oskar Pieper, chcąc zabrać głos w sprawie profilaktyki, postanowili wziąć w nim udział.

MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA WEJHEROWA

19 listopada w naszej szkole odbył się I etap MIEJSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO UCZNIÓW KLAS VI POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA WEJHEROWA, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie klas 6.

IX POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Powiatowym Konkursie Czytelniczym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wejherowie. Tematem konkursu było: „Życie i twórczość Marii Konopnickiej inspiracją do działania”.

Rozwiązuj zadania, poszerzaj swoją wiedzę i zbieraj punkty !!!

Wyniki pierwszego etapu Ligi Geograficznej dostępne są w gablocie z geografii. Nowe zadania, tym razem z Azji, czekają na Was w zakładce Materiały dla uczniów/Geografia. Serdecznie zapraszamy do udziału w Lidze wszystkich gimnazjalistów !

Piękna i Bestia

Historię dobrej i pięknej córki, która udaje się do mrocznego zamku Bestii i chcąc ocalić życie ojca zostaje tam zamiast niego w niewoli, znajdą i dzieci i dorośli. „Piękna i Bestia” – bo o niej tu mowa – jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej magicznych baśni o miłości.

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

24.11.15r. z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, odbył się Festiwal Misiowej Piosenki. Był to konkurs skierowany do uczniów klas I – III szkoły podstawowej. Wzięły w nim udział klasy: IIIa, IIId, IId, IIg, IIh.

MALI STUDENCI

Uczniowie naszej szkoły zostali studentami Politechniki Gdańskiej oraz Akademii Wychowania Fizycznego w ramach Polskiej Akademii Dzieci. W październiku dzieci uczestniczyły w uroczystej inauguracji roku akademickiego podczas którego otrzymali indeksy oraz wysłuchali ciekawych wykładów na temat architektury, budowy modeli samochodowych, organizacji imprez oraz historii powstania klocków lego.