Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu

Informujemy, że 9 lipca w piątek zgodnie z poniższym harmonogramem należy w sekretariacie szkoły odebrać zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty. Zaświadczenie można odebrać osobiście lub może je odebrać rodzic.

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

Uruchomiony został nabór wniosków o przyznanie Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego. Zainteresowanych rodziców prosimy o wygenerowanie wniosków i złożenie ich w sekretariacie szkoły do 23.07.2021r.

Wakacje, znowu są wakacje ....

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Spotkanie z wychowawcami odbędzie się według podanego harmonogramu.

Słów kilka o tygodniu wycieczkowym klasy 6a i 6c

W czasie tygodnia wycieczkowego uczniowie klasy 6a i 6c zrealizowali minikurs zatytułowany „Zaprzyjaźnijmy się na nowo”.

Lekkoatleci z Powiatu Wejherowskiego po raz dziewiąty najlepsi w województwie pomorskim

Powiat wejherowski wygrał po raz dziewiąty generalną klasyfikację Finału Wojewódzkiej Olimpiady Lekkoatletycznej „Dysk Pomorski” o „Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego", który został rozegrany 16.06.2021 roku na stadionie miejskim w Sztumie.

Wycieczka do Wild West Ranch

W tym roku w czerwcu w czasie trwającej pandemii wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Wild West Ranch w Rumi. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Goniąc bandytę, który napadł na Wioskę Indiańską, mogliśmy przeżyć fantastyczną przygodę na prawdziwym ranczo.

Wycieczka do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo – Leśnej Muza

14 czerwca klasa 1e uczestniczyła w ciekawych zajęciach w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo – Leśnej Muza. W sali wystawienniczej można było zapoznać się z okazami zwierząt żyjących w naszych lasach, posłuchać odgłosów ptaków z tablicy interaktywnej, zobaczyć plaster miodu i pracowite pszczoły za szybą okna. Wraz z leśnikiem grupa wyruszyła obserwować przyrodę leśną w jej naturalnym środowisku.

Gratulacje dla Ani

Po raz kolejny chcemy pogratulować naszej uczennicy Annie Bielawie sukcesów w pływaniu. W Młodzieżowej Lidze Województwa Pomorskiego zajęła I m. 100m stylem klasycznym i I m. w klasyfikacji indywidualnej kobiet 15 letnich.

WIELKA LOTERIA

Dnia 23 czerwca 2021 r w naszej szkole odbędzie się WIELKA LOTERIA. Losy będzie można kupić na parterze starej szkoły w godzinach 9:00-13:00. Koszt losu to tylko 4zł, a nagrody są bardzo atrakcyjne. Będzie można również kupić popcorn, watę cukrową i napoje. Środki z loterii będą przeznaczone zostaną na festyn z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego oraz na wybrany przez uczniów cel charytatywny.