Rozwiązuj zadania, poszerzaj swoją wiedzę i zbieraj punkty !!!

Wyniki drugiego etapu Ligi Geograficznej dostępne są w gablocie z geografii. Kolejne zadania czekają na Was w zakładce Materiały dla uczniów/Geografia.

Uwaga Uczniowie Gimnazjum!

22 stycznia, tj. w piątek w sali 34 o godz. 14.00 odbędzie się etap szkolny V Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej.

Zabawa Karnawałowa

20.01.2016r. w świetlicy szkolnej odbędzie się Zabawa Karnawałowa dla uczniów uczęszczających do świetlicy. Dzieci, które przebywają w świetlicy przed lekcjami wezmą udział w Balu od godziny 8.30 do godziny 10.00. Natomiast uczniowie, którzy będą w świetlicy po lekcjach wezmą udział w Balu od godziny 13.00 do godz.14.30.

GRALIŚMY RAZEM Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY! MIERZYLIŚMY WYSOKO!

W tym roku ponownie graliśmy dla orkiestry Jurka Owsiaka. Zbieraliśmy pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Halowe Mistrzostwa Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce

W grudniu 2015 roku odbyły się Halowe Mistrzostwa Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowali : BARANIECKA ROKSANA, BADTKE AGATA, CISZEWSKI ZIEMOWIT, PILARSKI DAWID, DĄBROWSKI MIKOŁAJ, ORTMANN NIKODEM, KRZEMIŃSKI MATEUSZ, SANECKI DAWID oraz FREITAG FILIP pod opieką p. DAMIANA MARMUŁOWSKIEGO.

Uwaga Maratończycy ze szkoły podstawowej!

Za Wami czwarty już test dotyczący pełnej przygód lektury „Anyżowa warownia”. Cieszymy się, że nadal jesteście z nami. Tym bardziej, ze następna lektura pt.„Skrzydlaci jeźdźcy” Krzysztofa Mierzejewskiego to barwna, ciekawie zilustrowana i napisana z rozmachem książka ukazująca najlepszą jazdę i jedno z bardziej niezwykłych zjawisk w historii rycerstwa.

Wejherowskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Z Autyzmem we współpracy z II a integracyjną

Od 22 grudnia w Filharmonii Kszubskiej można podziwiać prace plastyczne o tematyce świątecznej wykonane przez dzieci z Wejherowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z Autyzmem. Już drugi raz znalazły się tam również prace naszych uczniów z klasy II a integracyjnej.

Kangur

17 marca 2016 odbędzie się w naszej szkole XXV edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR. Zainteresowani uczniowie WSZYSTKICH klas, zarówno Szkoły Podstawowej, jak i Gimnazjum mogą zgłosić do swojego nauczyciela matematyki, chęć uczestnictwa w konkursie (wraz z wpłatą!) do 14 stycznia 2016 roku. Cena za udział wynosi 9 złotych.

Jesteście wspaniali!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w akcję pomocy dzieciom wychowującym się poza własna rodziną. W ramach Góry Grosza wspólnie zebraliśmy ponad 2000 zł! Poza tym zaangażowaliśmy się w tworzenie paczki dla jednej z potrzebujących rodzin z Wejherowa w ramach akcji Szlachetna Paczka. Cieszymy się, że tylu spośród nas pomyślało o tym, by i inni mieli kolorowe święta.

Mistrzostwa Miasta Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa

W grudniu 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Na zawody stawiły się Gimnazja nr 1, 2, 4, 5  oraz reprezentacja naszej szkoły. Nasi chłopcy w bardzo dobrym stylu - nie przegrywając żadnego meczu -  z bilansem bramkowym : 21 strzelonych - 1 stracona bramka ZAJĘLI PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU!