K o m u n i k a t

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 informuje, iż z dniem 01.02.2016r.lodowisko zostaje zamknięte. Zapraszamy w następnym sezonie zimowym 2016/2017.

Zabawa Karnawałowa w świetlicy szkolnej

Karnawał to czas zabawy, uśmiechu i pogody ducha. Nie mogło zabraknąć tego wszystkiego w naszej świetlicy. 20.01.2016r. odbyła się wspaniała Zabawa Karnawałowa. Dzieci i rodzice nie zawiedli przygotowując ciekawe przebrania.

MATEMATYCZNE ŚCIEŻKI PO POLSCE

23 stycznia 2016 r. odbył się X Wojewódzki Konkurs „Matematyczne ścieżki po Polsce”, którego organizatorami byli Stowarzyszenie Miłośników Polskiej Tradycji oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego.

NAUKA PIERWSZEJ POMOCY JUŻ OD NAJWCZEŚNIEJSZYCH LAT!

Niedawno w naszej szkole odbyło się krótkie szkolenie uczniów z klasy 2e i 2a integracyjnej z zakresu pierwszej pomocy, zorganizowane przez uczennice działające w szkolnym kole PCK.

Kolejny sukces!

20.01.2016 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się XIV Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Halowej Lekkoatletyce.

UWAGA!

9 lutego jest Dniem Bezpiecznego Internetu. W związku z tym ogłaszamy konkurs „Lepszy Internet zależy od Ciebie”. Każda klasa ma za zadanie wymyślić JEDNO hasło, które mogłoby stanowić element kodeksu właściwego posługiwania się tym medium.

Konkurs ZUCH

Zapraszamy chętnych uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. W tym roku konkurs odbędzie się:

Zmiana planu

Od 25 stycznia obowiązuje nowy plan lekcji. Aktualny rozkład zajęć znajduje się w zakładce Plan lekcji - II półrocze.

Prelekcja dla rodziców

We wtorek 26.01 o godz.17.15 w świetlicy szkolnej odbędzie się prelekcja dla rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na temat uzależnień, którą poprowadzi psycholog, specjalista terapii uzależnień, p.Janusz Sokołowski. Serdecznie zapraszamy!

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się 25 - 26 stycznia 2016r.r. zgodnie z harmonogramem: