IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej „English for Fun”

12.03.2016r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbył się IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej „English for Fun”. Naszą szkołę w kategorii soliści klas gimnazjalnych reprezentowała Martyna Prochera z klasy II E, przygotowana przez Panią mgr Joannę Kozyrską.

Austrię znamy znakomicie!

W lutym odbył się II etap konkursu o krajach niemieckojęzycznych. Dotyczył on wiedzy o Austrii. Uczniowie wykazali się doskonałą znajomością austriackich landów, polityków i poetów.

MISTRZ MATEMATYKI

3 marca w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla klas V  „MISTRZ MATEMATYKI”. Mistrzami matematyki zostali Bartosz Majchrzak z klasy Vd i Kinga Brzezińska z klasy Va. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

PODCHODY MIĘDZYPRZEDMIOTOWE Z OKAZJI ROCZNICY WYZWOLENIA WEJHEROWA

Już szósty raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Podchodach z okazji rocznicy wyzwolenia Wejherowa”, które odbyły się 11 marca. Organizatorem zabawy była Szkoła Podstawowa nr 9. W konkursie wzięło udział siedem reprezentacji klas piątych szkół podstawowych naszego miasta.

Miejski etap XXXIII edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej już za nami!

Po raz czwarty w naszej szkole odbył się miejski etap konkursu recytatorskiego. Przedstawiciele wejherowskich szkół zaprezentowali interpretacje polskich utworów poetyckich. Z biorących udział w turnieju komisja wyłoniła dwoje zwycięzców każdej kategorii wiekowej, którzy 1 kwietnia wezmą udział w etapie rejonowym.

Dzień Bezpiecznego Internetu

W tym roku szkolnym nasza szkoła ponownie przyłączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. W klasach I gimnazjum pedagog i psycholog szkolny przeprowadzili zajęcia na temat „Stop cyberprzemocy”.

Dzień kobiet w klasie Ie i If

8 marca to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu grupa Ie oraz If wybrały się do pobliskiej kwiaciarni, aby chłopcy mogli zakupić kwiatki dla swoich koleżanek z klasy.

MARATOŃCZYCY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ!

Kolejny, 6. test za nami. Mam nadzieję, że na długo zapamiętacie rodzinę Pożyczalskich. Następną, siódmą książką naszego maratonu czytelniczego będzie: „AFRYKA KAZIKA” ŁUKASZA WIERZBICKIEGO

KONKURS „TENIS – SIATKA – KOSZ” - BOISKO TWOICH MARZEŃ

Organizatorem konkursu jest RADA RODZICÓW. Konkurs rozpoczyna się 07.03.2016 r. i trwać będzie do 31.03. 2016r. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas: „0”, I-III ,  IV-VI, I-III gimnazjum.

Konkurs z okazji Święta Liczby PI

Któż nie zna tej liczby.. a jeśli są takie osoby, to czas najwyższy to zmienić. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Święta Liczby PI. Konkurs odbędzie się w poniedziałek 14 marca (3.14 – jakżeby inaczej ;). Polegać on będzie na wykazaniu się jak największą znajomością jej rozwinięcia dziesiętnego (czyli kolejnych cyfr po przecinku).