Komunikat dla Rodziców uczniów klas III, którzy w roku szkolnym 2016/2017 kontynuować będą naukę w klasie czwartej.

Szanowni Państwo, informuję, że zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Wejherowa w roku szkolnym 2016/2017 na bazie istniejących klas III szkoły podstawowej zostanie utworzona jedna klasa sportowa z ukierunkowaniem na piłkę koszykową.

Wejherowski Budżet Obywatelski 2016: zaczynamy głosowanie!

Oddaj swój głos na projekt „Aktywna Nanicka: tenis-siatka-kosz” - budowa boiska wielofunkcyjnego.

WYNIKI KONKURSU TENIS- SIATKA - KOSZ – BOISKO TWOICH MARZEŃ

Nagrodę w kategorii klas „I-III” otrzymują: 1 miejsce – OLIWIA SZULTA, ALEKSANDRA STRZYŻEWSKA KL. III A, 2 miejsce – MAJA URBAN KL. II A, 3 miejsce[/b] – KACPER WALCZYK KL. III D

Skarby Pani Wiosny

Dzieci z klas I-III szkoły podstawowej wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury pod tytułem „Skarby Pani Wiosny”. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 31.03.2016 roku. Z naszej szkoły Wiktoria Trzcińska z klasy IIe zajęła I miejsce.

Mali artyści z Ig w gronie zwycięzców

Uczniowie klasy Ig uczęszczający na dodatkowe zajęcia plastyczne chętnie biorą udział w miejskich konkursach plastycznych, które organizuje Wejherowskie Centrum Kultury.

Podróż w czasie

SKKT Wędrołaki po raz kolejny wzięły udział w niesamowitej przygodzie – pokonując zaledwie 12 km SKM znalazły się w starożytnych Chinach, gdzie oczekiwał ich przybycia cesarz Xuanzong z dynastii Tang.

REPREZENTACJA GIMNAZJUM NR 3 MISTRZAMI POWIATU WEJHEROWSKIEGO W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

W czwartek w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Koszykówce Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Nasza reprezentacja okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie mecze grupowe.

Wizyta w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy

22.03.16r. uczniowie klasy II a integracyjnej udali się do Portu Lotniczego w Gdańsku im. Lecha Wałęsy. Na miejscu czekała na nas pani przewodnik, która podczas trzygodzinnej wycieczki oprowadzała nas po terminalu, opowiadała o obowiązkach pracujących tam osób, zasadach postępowania obowiązujących pasażerów.

Rozstrzygnięcie V Powiatowego Konkursu Geograficznego

18 marca 2016 roku w Zespole Szkół nr 2 w Redzie odbył się V Powiatowy Konkurs Geograficzny. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich: Magdalena Schulz (3a), Maksymilian Rudnik (3f), Milena Milewczyk (3g) i Radosław Milewski (3g), którzy zostali przygotowani przez p. D. Dąbrowską i p. P. Paczoch.

ŚWIETLICOWE GOTOWANIE Z JAJKIEM W TLE

W środę 23 marca dzieci ze świetlicy szkolnej przeobraziły się w małych kucharzy. Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, nasi uczniowie przygotowywali potrawy z jajek.