Kochane Mole Książkowe!

Za Wami siódmy test. Tym razem zaprzyjaźniliście się z bohaterami „Dzikiej Afryki Kazika”. Mamy nadzieję, że przygody bohaterów tej historii rozbudziły Wasze apetyty na spotkanie z  kolejną lekturą.

Podwójna nagroda na Pomorskim Festiwalu Piosenki Kaszubskiej „Kaszëbsczé Spiéwë”

15 kwietnia odbył się XIV Pomorski Festiwal Piosenki Kaszubskiej „Kaszëbsczé Spiéwë” w Luzinie. Decyzją jury I miejsce w kategorii solistów klas IV – VI otrzymała Aleksandra Pilarska (VI e).

Laureaci i finaliści 2015/2016

12 kwietnia 2016 roku, w Centrum Nauki EXPERYMENT, odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń potwierdzających uzyskanie tytułu Laureata Konkursów Przedmiotowych przez gdańskiego Kuratora Oświaty.

Rozwiązuj zadania, poszerzaj swoją wiedzę i zbieraj punkty !!!

Kolejne zadania (6 etap – Australia) czekają na Was w zakładce Materiały dla uczniów/Geografia. Termin oddania rozwiązań: 5 maja 2016 roku.

PROJEKT AKTYWNA NANICKA: TENIS-SIATKA-KOSZ ZOSTANIE ZREALIZOWANY!

Dziękujemy serdecznie wszystkim za wsparcie projektu, promocję  i zaufanie, a co najważniejsze za ODDANE GŁOSY, których udało nam się zebrać - 864.

Wojewódzki Konkurs Wokalistów „Śpiewać każdy może”

16 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbył się Wojewódzki Konkurs Wokalistów „Śpiewać każdy może”. Z naszej szkoły III miejsce wyśpiewała sobie Natalia Bauza z klasy IIIF, przygotowana przez Panią Joannę Kozyrską.

100 milionów drzew do 2017r.

Uczniowie klasy 5a wraz z wychowawcą i rodzicami, tak jak w ubiegłym roku wzięli udział w akcji organizowanej przez Nadleśnictwo Wejherowo. 8 kwietnia 2016r udaliśmy się na miejsce sadzenia drzew, które znajdowało się niedaleko Piaśnicy.

DOBRY START !

Uczniowie naszego gimnazjum w ostatni piątek, wzięli udział w VII Powiatowych Zawodach Obrony Cywilnej organizowany przez ZSP nr 2 w Wejherowie.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na konsultacje, które odbędą się 11-12 kwietnia

Listy kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017

Informujemy, że w wyniku postępowania rekrutacyjnego zostały ustalone listy kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych szkoły podstawowej oraz oddziałów przedszkolnych. Listy dostępne są w siedzibie Zespołu Szkół nr 3 od dnia 08.04.2016 r.