Konkurs Wiedzy o Piaśnicy

28 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 8 oraz Gimnazjum nr 3 w Wejherowie, którym patronuje Martyrologia Piaśnicy, odbył się Konkurs Wiedzy o Piaśnicy, który został zorganizowany przez Dyrekcję oraz nauczycieli historii obu tych szkół.

GIMNAZJUM nr 3 Z MEDALEM W POWIECIE!!!

5 maja 2016 roku na boisku SOLOS-u w Rumi rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji stanęły dziewczęta z 6 gimnazjów naszego powiatu, w tym po raz pierwszy zawodniczki Gimnazjum nr 3 w Wejherowie.

Sportowa nagroda za konkurs plastyczny

Uczniowie języka kaszubskiego z wszystkich grup wiekowych wzięli udział w Konkursie Plastycznym pt. „Aktywne Kaszuby. Krajobraz. Wydarzenia. Ludzie”. Organizator konkursu Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie wspólnie ze Stowarzyszeniem Trefl Pomorze doceniło twórczość dzieci i młodzieży

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na konsultacje, które odbędą się 9-10 maja

MAMY KOLEJNEGO LAUREATA!

27 kwietnia 2016 r. w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach, odbył się etap wojewódzki XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531– 1683. Od Obertyna do Wiednia”.

Polska Akademia Dzieci

15 kwietnia nasi uczniowie kolejny raz wzięli udział w wykładach w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w ramach Polskiej Akademii Dzieci.

Z kolejną wizytą w przedszkolu

28 kwietnia 2016 roku po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedziliśmy naszych małych kolegów z Punktu Przedszkolnego „Mali Artyści” w Wejherowie. Tym razem przyłączyliśmy się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców

26.04.2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się 10.05.2016 roku w Gdyni.

Mistrzostwa Miasta Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców

26 kwietnia 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców. Na zawody stawiły się Gimnazja nr 1, 2, 4, 5  oraz reprezentacja naszej szkoły. Nasi chłopcy w bardzo dobrym stylu , nie przegrywając żadnego mecz ZAJĘLI PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU !

Mistrzostwa Wejherowa w piłce nożnej

27.04.2016 r. na boisku Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się mistrzostwa Wejherowa w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych.