Dzień na Wild West Ranch

7 czerwca uczniowie klas III a oraz III d Szkoły Podstawowej wyruszyli na poszukiwanie przygód na Wild West Ranch w Rumi. Pogoda nam sprzyjała, a humory dopisywały. Na miejscu zostaliśmy powołani do wojskowych oddziałów specjalnych.

II Wanoga Lëterackô

1 czerwca liczna grupa klas drugich języka kaszubskiego wzięła udział w grze terenowej dla uczniów z całych Kaszub. Wanoga, czyli po kaszubsku wędrówka obejmowała Szlak Kamiennych Kaszubskich Nut w Wejherowie.

TRZECIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM !!!

24.05.2016 W CHOJNICACH ODBYŁY SIĘ FINAŁY XVII WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKOATLETYCE, W KTÓRYCH NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ POWIAT WEJHEROWSKI REPREZENTOWAŁ PIOTR MŁYNARCZYKOWSKI, UCZEŃ KLASY III D.

„Zielono mi”- 1e oraz 1f uczą się ogrodnictwa

Nasze pierwszaki wybrały się do szkółki drzew i krzewów ozdobnych „Flora” w Bolszewie. Zapoznały się tam z nazwami roślin, drzew, krzewów ozdobnych i sposobem ich sadzenia. Pani ogrodniczka, oprowadziła nas po szkółce oraz wyjaśniła dzieciom, co to takiego proces fotosyntezy.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas IV-VI SP i I-III Gim., które odbędą się 13 czerwca 2016r. zgodnie z harmonogramem:

Dzień kibica

Drodzy uczniowie, w ten piątek tj. 10.06 odbędzie się w naszej szkole dzień kibica. Każdy z Was powinien ubrać się w biało-czerwone barwy. Dodatkowo możecie też zabrać ze sobą przedmioty do kibicowania.

Ortograficzne Łamigłówki

W środę, 27 kwietnia 2016r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się IX regionalny konkurs „Ortograficzne Łamigłówki” organizowany w ramach wojewódzkiego projektu pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dyslektycznego.

Wycieczka do Torunia klas 5a i 5d

2 czerwca 2016r skoro świt ruszyliśmy wygodnym autokarem w drogę do Torunia. Po przyjemnej podróży udaliśmy się z przewodnikiem na zwiedzanie miasta. Widzieliśmy dom, w którym urodził się nasz wielki astronom Mikołaj Kopernik oraz jego pomnik na rynku, krzywą wieżę i wiele innych zabytków Torunia.

Warsztaty teatralne dla uczniów czwartej klasy na podstawie przedstawienia pt. „Śnieżka i krasnoludki”

7 czerwca 2016 roku uczniowie klas czwartych naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach teatralnych prowadzonych przez panią Annę Zalewską - Uberman, koordynatorkę do spraw edukacji przy Teatrze Miejskim imienia Gombrowicza w Gdyni.

Twoja ulubiona opowieść biblijna

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.