Podziękowania

W imieniu wszystkich nauczycieli naszej szkoły Dyrekcja ZS nr 3 składa serdeczne podziękowania Samorządowi Szkolnemu, a zwłaszcza jego opiekunkom – p. Małgorzacie Bieńkowskiej i p. Marcie Borawskiej oraz odpowiedzialnej za oprawę muzyczną p. Joannie Kozyrskiej , za chwilę zadumy, uśmiechu a nawet wzruszenia podczas akademii z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej.

MISTRZOWIE MATEMATYKI - Konkurs dla uczniów klas V

Zapraszamy uczniów klas V do SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Wybory do SU

Podajemy oficjalne wyniki dzisiejszych wyborów! Nowym przewodniczącym Zarządu Samorządu Uczniowskiego został Bartosz Baranowski, zdobywca 227 głosów! Jego zastępca to od dzisiaj: Karolina Domagała (168 głosów)! Pozostałymi członkami zarządu są: Maciej Konkol (45), Marcelina Miotk(44) i Julia Zadomska (42). Gratulujemy!

Pasowanie pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 8

29 września 2016 roku uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 8.

„Czytanie Czyni Cuda”

No i się zaczęło. Po wakacyjnej przerwie zabraliśmy się ostro do pracy. Przez cały wrzesień przygotowywaliśmy się do odwiedzin naszych młodszych kolegów z przedszkola „Mali Artyści”. Tym razem doskonaliliśmy sztukę interpretowania opowiadania z dialogiem oraz instrukcji.

Udana wycieczka

6 października 2016 r. uczniowie klasy 6a i 6d wyruszyli na wycieczkę. Pomimo niesprzyjającej pogody humory nam dopisywały.

Pomagamy!

W sobotę 8 października spotkaliśmy się, aby wspólnie tworzyć ozdoby bożonarodzeniowe. Jak widać na zamieszczonych poniżej zdjęciach frekwencja dopisała, uczestnicy spotkania wykonali piękne kartki świąteczne, aniołki, bombki, choinki i świetnie się przy tym bawili.

Pierwszoklasiści pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum nr 3!

7 października uczniowie klas pierwszych uroczyście ślubowali wierność naszej szkole i jej tradycji. Po ciepłych słowach Pani Dyrektor, która podsumowała pierwszy miesiąc wspólnej nauki, przedstawiciele pierwszoklasistów stanęli na środku sali i w imieniu swoich kolegów i koleżanek złożyli ślubowanie. Zobowiązali się między innymi do pamięci o naszej historii, szacunku dla tradycji, języka i wszystkich członków społeczności szkolnej.

Ważne informacje dla uczestników XII edycji OMJ (2016/2017)

Rozwiązania zadań części korespondencyjnej należy redagować na oddzielnych arkuszach formatu A4, zapisanych jednostronnie. W prawym górnym rogu każdego arkusza powinien się znajdować numer zadania.

Mistrzostwa Wejherowa w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych

06.10.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Wejherowa w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych. W danej kategorii każda z drużyn liczyła po 10 uczestników. W kategorii chłopców uczestnicy mieli do pokonania dystans ok. 10 x 1000m.