Zwycięzcy szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas V !

Pragniemy poinformować o wynikach konkursu. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do uczestnictwa w innych konkursach matematycznych!!!

Zapraszamy na wieczór z poezją

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” . Słowa słynnego poety ks. Jana Twardowskiego będą mottem kolejnego spotkania Klubu Aktywnego Czytelnika, które odbędzie się już w najbliższą środę o 14.10 w bibliotece szkolnej.

Wyniki części testowej OMJ

Część testowa zawodów stopnia pierwszego XII Olimpiady Matematycznej Juniorów składała się z 15 zadań zamkniętych. Maksymalnie można było zdobyć 15 punktów. W tej części brało udział 35 uczniów naszego gimnazjum.

Konkurs Czytelniczy „Méster Bëlnégò Czëtaniô”

19 października w Pałacu Przebendowskich w Wejherowie odbył się Konkurs Czytelniczy „Méster Bëlnégò Czëtaniô” na szczeblu miejskim. Uczniowie klas I –III czytali bajki Janusza Mamelskiego, starsi z klas IV- VI fragmenty opowiadania Stanisława Janke „Psë”.

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Etap I szkolny odbędzie się 27 października o godzinie 14.00 w stołówce szkolnej. Karty zgłoszenia (na stronie szkoły) przyjmują p.Paczoch, p.Chodubska, p.Dąbrowska do dnia 24 października do godz. 11.00.

Uwaga! Uwaga! Szkolna Kasa Oszczędności ogłasza konkurs!

Konkurs polega na napisaniu czterowersowej rymowanki na temat oszczędzania. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 SP i 4-6 SP.

„Westerplatte – znajdź klucz do historii”

18 października uczniowie zaprzyjaźnionych klasy IIIg i IIIa integracyjnej wzięli udział w grze edukacyjnej „Westerplatte – znajdź klucz do historii” przygotowanej przez Muzeum II Wojny Światowej.

Goście w klasie I a i II a

We wtorek, 18 października, klasy integracyjne I a i II a gościły funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Na spotkaniu przedstawiciele Straży w bardzo ciekawy sposób opowiadali o swojej pracy, przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i zachowania się w miejscach publicznych.

Jesteś uczniem klasy I gimnazjum? Weź udział w konkursie „Jeden z dziesięciu”!

7 listopada 2016r. o godzinie 15:00 w sali 007 odbędą się eliminacje dla uczniów klas I gimnazjów, chcących wziąć udział w szkolnym konkursie „Jeden z dziesięciu”, dotyczącym wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.

Kochani Maratończycy!

Za Wami pierwszy test tegorocznej edycji konkursu czytelniczego. Poznaliście losy dwóch chłopców- królewicza i żebraka. Przekonaliście się, ile obaj przeżyli przygód dzięki zamianie miejsc.