Zdrowe kanapki

Zrobienie zdrowej kanapki jest dzisiaj niemałym wyzwaniem. Powinna być ona nie tylko bogata w składniki odżywcze, ale także smaczna.

Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA OGŁASZAMY KONKURS!!!

Konkurs Klasowy - W świecie Misia Uszatka. Uczestnicy konkursu: dzieci z klas 0 i uczniowie klas I-III SP nr 8

Archipelag Skarbów

W dniach 24-25 października wszyscy uczniowie klas II gimnazjum uczestniczyli w ogólnopolskim programie profilaktyki zintegrowanej „Archipelag Skarbów”. Podczas dwóch spotkań, które odbyły się na małej sali gimnastycznej, uczniowie zamienili się w poszukiwaczy skarbu jakim jest głębokie szczęście, trwała miłość i realizacja w życiu własnych pasji i marzeń.

Niecodzienne zajęcia w Bibliotece Pedagogicznej

Uczniowie z klasy Ia SP skorzystali z zaproszenia pań z Biblioteki Pedagogicznej i 26 października udali się na bardzo ciekawe zajęcia z lekcji bibliotecznej.

Konkurs „TWORZYMY KALENDARZ - Pory Roku”

Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I-VI oraz klas gimnazjalnych. Konkurs będzie rozpatrywany w trzech kategoriach wiekowych:

Drodzy Uczniowie!

Wkrótce już po raz piąty nasza szkoła - podstawówka oraz gimnazjum - weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

II Miejski Konkurs Wiedzy o Wejherowie im. Reginy Osowickiej

W piątek, 21 października, w naszej szkole odbył się II Miejski Konkurs Wiedzy o Wejherowie im. Reginy Osowickiej. Uczestnicy najpierw zmierzyli się z zadaniami testowymi, a następnie odpowiadali na pytania dotyczące historii naszego grodu, biografii ważnych wejherowian.

Co nowego w Vd?

Klasa Vd poznała kolejną konkurencję sportową. Adam Czoska, który na Mistrzostwach Europy w Karate zajął piąte miejsce, zaprosił kolegów z klasy na wspólny trening do Karate Klubu Wejherowo. Uczniowie poznali podstawowe techniki karate oraz obejrzeli pokaz Adama.

MISTRZOWIE MATEMATYKI - konkurs dla uczniów klas IV

Zapraszamy uczniów klas IV do SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO 3 listopada 2016 roku, godzina 13.10 - 14.00, sala 313.

Rada Rodziców na medal

Dziennik Bałtycki ogłosił konkurs „Rada Rodziców na medal” dla aktywnie działających Rad Rodziców. Zostaliśmy nominowani do tej nagrody za co BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.