KONKURS LOGOPEDYCZNY

Zachęcam wszystkie dzieci w wieku 5-9 lat, które uczęszczają na terapię logopedyczną do wzięcia udziału w XXIV Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Pyszności z koszyczka babuni”.

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Geografii w roku szkolnym 2016/2017

JESIENNE ĆWICZENIA

Chociaż jesień nie sprzyja dobremu samopoczuciu, klasa 0b stale udowadnia, że nie brakuje jej energii. Kilka ostatnich zajęć wychowania fizycznego poświęciła na ćwiczenia i zabawy integracyjne z wykorzystaniem kolczastych piłek.

Lista zwycięzców szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV.

MISTRZAMI MATEMATYKI KLAS IV w roku szkolnym 2016/2017 zostali uczniowie:

Drodzy Maratończycy!

Za nami drugi test maratonu. Mamy nadzieję, że spodobały się Wam przygody Bena i jego babci. Cieszymy się, że nadal jesteście z nami i rozwijacie swoje zainteresowania czytelnicze.

Konkurs Języka Polskiego dla SP

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji rejonowych Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

Po raz pierwszy w finale Konkursu Czytelniczego „Méster Bëlnégò Czëtaniô”

3 listopada laureaci eliminacji miejskich Konkursu Czytelniczego „Méster Bëlnégò Czëtaniô” wzięli udział w eliminacjach powiatowych, które odbyły się w bibliotece w Bolszewie. Nasi uczniowie stanowili najliczniejszą grupę reprezentującą miasto Wejherowo.

AKADEMIA KOMPETENTNEGO RODZICA

Na pewno kochasz swoje dziecko, zależy Ci, aby zapewnić mu szczęśliwe dzieciństwo, starasz się je wychować jak najlepiej. Okazuje się jednak, że jest to jedno z trudniejszych zadań, z jakimi człowiekowi przychodzi się zmierzyć i niekiedy może pojawić się bezsilność wobec braku spodziewanych efektów. Pamiętajmy, że:

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na konsultacje, które odbędą się 8 - 9 listopada 2016r. zgodnie z harmonogramem:

Uczniowie szkoły podstawowej w roli studentów czyli…. ruszyła kolejna edycja Polskiej Akademii Dzieci

28 października grupa uczniów szkoły podstawowej brała udział w uroczystości inauguracji roku akademickiego Polskiej Akademii Dzieci na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Uczniowie zostali przywitani przez prorektora- dr hab. Tomasza Smiatacz, który opowiedział o uczelni.