Reforma edukacji

Wszystkie informacje na temat przygotowywanej reformy edukacji można uzyskać na stronie reformaedukacji.men.gov.pl oraz w broszurze informacyjnej przygotowanej przez MEN, która znajduje się poniżej.

Parada smoków

Uczniowie klasy IIIc uczęszczający na dodatkowe zajęcia plastyczne bardzo chętnie biorą udział w różnorodnych konkursach plastycznych. W październiku zajmowali się m.in. przygotowaniem prac na konkurs zorganizowany przez Wejherowskie Centrum Kultury pt.„Parada smoków”.

Święto Odzyskania Niepodległości

10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Święto Odzyskania Niepodległości. Uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum mieli możliwość uczestniczyć w przedstawieniu, które z powodu remontu hali sportowej odbywało się w niecodziennych warunkach - na holu.

XVI Wojewódzki Quiz Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych

Informujemy, że w przyszłym tygodniu odbędzie się szkolny etap XVI Wojewódzkiego Quizu Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych. Jego tematem będzie  -  Szkocja.

IX Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej

19.11.2016 odbył się IX Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Pilarska (1EG)-śpiew, Agata Wojewódka (1DG)-śpiew oraz Gabriel Janzen (1EG)-klarnet

Tylko dla klas integracyjnych!!!!

Wzorem poprzednich lat w Wejherowskim Centrum Kultury odbędzie się wystawa prac plastycznych. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem.

„CCC” działa

Uczestniczki grupy CCC nie próżnują. Systematycznie spotykają się i doskonalą swoje umiejętności pięknego czytania, a także tworzenia ciekawych zadań dla przedszkolaków z Punktu Przedszkolnego „Mali artyści” w Wejherowie.

Jak świętowano Dzień Niepodległości wśród najmłodszych?

W dniu poprzedzającym Święto Narodowe uczniowie klasy III g przedstawili swoim młodszym i starszym kolegom z klas I – IV program artystyczny „11 listopada  Dzień Niepodległości”.

Dwa zespoły SP 8 z trzecimi miejscami w Olsztynku

Reprezentanci naszej SP 8 urodzeni w roku 2006 i młodsi w trakcie długiego weekendu - 10-13.11.2016 -  uczestniczyli w  Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki w Olsztynku. W zawodach uczestniczyły zespoły z całej Polski

Rada Rodziców na medal

07.11.2016 zakończyło się głosowanie w konkursie Rada Rodziców na medal ogłoszonym przez Dziennik Bałtycki. Dzięki Państwo głosom uplasowaliśmy się na wysokim 6 miejscu.