Zapraszamy na Szkolny Kiermasz Świateczny

6-7 grudnia 2016r. w budynku szkoły przy ul.Nanickiej 22 odbędzie się Szkolny Kiermasz Świąteczny. Zapraszamy do zakupu rękodzieła artystycznego, ozdób choinkowych, stroików świątecznych oraz upominków wykonanych przez nauczycieli, rodziców i uczniów naszej szkoły.

Podróż do Ameryki

Świat kryje wiele ciekawostek. Ludzie podróżują z różnych powodów. Jednym z nich jest chęć poznania tajemnic świata. Uczniowie VI C także wyruszyli w podróż do Gdyni do Muzeum Emigracji, a stąd tylko krok był do... Ameryki.

ŚWIĄTECZNA PODUSZKA CARITAS

Grupa uczniów z klasy 1 C Gimnazjum wzięła udział w akcji ŚWIĄTECZNA PODUSZKA CARITAS, czyli własnoręcznie uszyte poduszki dla ubogich.

Kartki świąteczne z paseczków

Już niedługo kiermasz szkolny, więc klasa III g, uczniowie języka kaszubskiego oraz chętne dzieci ze świetlicy szkolnej wykonały świąteczne kartki i stroiki techniką quilingu.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na konsultacje, które odbędą się 6 - 7 grudnia 2016r. zgodnie z harmonogramem:

Boże Anioły – akcja charytatywna Caritasu

Klasa Ib gimnazjalna miała dziś niepowtarzalną lekcję techniki!

Konkurs SKO „Rymowanka o oszczędzaniu” rozstrzygnięty

W miniony piątek nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na rymowankę o oszczędzaniu oraz nagrodzenie autorów najciekawszych prac. Udział w konkursie wzięło 30 uczniów klas I – VI. Wierszyki były pomysłowe, ciekawe, niektóre stawiały na nowoczesność.

Konkurs z okazji Światowego Dnia Misia rozstrzygnięty!!!

25 listopada odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie czytelniczo - plastycznym o Misiu Uszatku. Przypominamy, że zadaniem uczestników było przeczytać zadaną lekturę, napisać wierszyk do opowiadania oraz je zilustrować.

Brawa dla Pawła!

Dnia 21 listopada klasa II E przeprowadziła w ramach swojego projektu edukacyjnego z języka niemieckiego I etap teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

Upiecz ciastka!

W ostatnich latach dużym powodzeniem cieszyła się akcja pieczenia (a potem też sprzedaży i, oczywiście, jedzenia) ciasteczek. Chcemy ten sukces powtórzyć!