Fajnie być naukowcem

7 grudnia 2016r. uczniowie klasy Id i Ie gimnazjum wraz z wychowawcami wzięli udział          w zajęciach zorganizowanych przez pracowników Akwarium Gdyńskiego. Podczas zajęć poświęconych faunie i florze Bałtyku mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy z biologii.

Polska Akademia Dzieci

25 listopada uczestnicy Polskiej Akademii Dzieci i uczniowie klasy III e mieli okazję aktywnie uczestniczyć w wykładach organizowanych w Akademii Medycznej w Gdańsku. W ciekawy i dostępny dla młodego studenta sposób zostały przedstawione dwa tematy.

„Razem można zobaczyć więcej”

Biblioteka szkolna zaprasza do obejrzenia wielkoformatowych zdjęć, których autorami są uczniowie klas 1-6 SP Gdyńskiej Szkoły Społecznej. Fotografie te są częścią wystawy „Razem można zobaczyć więcej” prezentowanej jednocześnie w różnych miejscach Gdyni

Kochani Maratończycy!

Rozwiązaliście trzeci test związany z lekturą pt. „O czym szumią wierzby”. Jesteśmy z Was dumne, że tak chętnie zaprzyjaźniacie się z kolejnymi bohaterami książek. Mamy nadzieję, że wspólne przeżywanie przygód sprawia Wam wiele przyjemności. A teraz…

Lekcja empatii z aniołami w tle

Najpierw na lekcji techniki uczniowie klasy 1b gimnazjum uszyli ponad siedemdziesiąt aniołów. Potem zaproponowali, że odwiedzą mieszkańców wejherowskiego Domu Opieki Społecznej i każdemu z nich wręczą skrzydlatego stróża.

My, gimnazjaliści na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Berlinie!

W sobotę 3.12.2016 udaliśmy się do naszych zachodnich sąsiadów – Niemiec. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić ich stolicę, Berlin.

W Muzeum Narodowym w Gdańsku

Prezentem mikołajkowym dla klasy 3 g była wycieczka do Gdańska. Dzieci wzięły udział w ciekawej lekcji dla najmłodszych przygotowanej przez pracowników Muzeum Narodowego.

Uczniowie klas integracyjnych! 16 grudnia w WCK uroczyste otwarcie wystawy Waszych prac!!!

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli 16 grudnia 2016r. o godzinie 18.00 do Filharmonii Wejherowskiej na otwarcie kolejnej wystawy prac dzieci z Wejherowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Autyzmem

Na warsztatach z CARVINGU

W poniedziałek 5 grudnia dzieci z klas IIe i IIIc udały się do Olimpu na warsztaty z carvingu. Zajęcia poprowadził Mistrz Polski i Wicemistrz Świata w carvingu Pan Grzegorz Gniech.

Mikołajki IIIe

5 grudnia uczniowie klasy III e z okazji Mikołajek wybrali się do Wejherowskiego „Olimpu” na bowling. Większość dzieci była tam, po raz pierwszy.