UWAGA KANGUR!

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR odbędzie się 16 marca 2017 roku o godzinie 9.00.

Jasełka gimnazjalne

21 grudnia w ostatnim dniu, w którym udaliśmy się do szkoły w starym roku odbyły się Jasełka Gimnazjum. Oparliśmy je o prozę ks. Kitowicza.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą się 11 - 12 stycznia 2017r. zgodnie z harmonogramem:

AKADEMIA KOMPETENTNEGO RODZICA

11 stycznia o godz.17.30 w szkolnej stołówce odbędzie się drugie szkolenie dla rodziców w ramach Akademii Kompetentnego Rodzica. Temat szkolenia to: „Przejawy fonoholizmu w życiu dzieci i młodzieży. O uzależnieniu od telefonu komórkowego”.

ŚWIĄTECZNA PAKA DLA ZWIERZAKA!

W okresie przedświątecznym, kolejny już raz, uczniowie klasy 2BG zorganizowali akcję zbierania darów dla zwierzaczków ze schroniska w Dąbrówce. Serdecznie dziękujemy tym, którym los samotnych czworonogów nie jest obojętny i postanowili zrobić zwierzętom prezent.

Tradycja jarmarków bożonarodzeniowych w Niemczech i na Kaszubach

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia młodzież gimnazjalna naszej szkoły zaprezentowała przed uczniami klas szóstych swój projekt edukacyjny dotyczący tradycji jarmarków bożonarodzeniowych w Niemczech.

Szopki Bożonarodzeniowe

Uczniowie naszej szkoły, by jeszcze bardziej przybliżyć nam tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia, wykonali przepiękne Szopki Bożonarodzeniowe.

Uwaga!

W przyszłym tygodniu świętujemy karnawał, w związku z tym zapraszamy uczniów szkoły podstawowej na dyskotekę, która odbędzie się w czwartek w godz. 16.30-19.00(12 stycznia), a uczniów gimnazjum w piątek (13 stycznia ) na noc filmową! Szczegóły wkrótce!

Mikołajem być

Każdy z nas wie, że miło jest dostawać prezenty. Każdy też pewnie przekonał się już, że fantastyczne jest także obdarowywanie innych. Dziewczyny ze szkolnego koła CCC postanowiły zamienić się na chwilę w św. Mikołaja i w czerwonych strojach odwiedziły swoich młodszych kolegów

Mistrzostwa Miasta Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

W grudniu 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Nasi chłopcy w bardzo dobrym stylu - nie przegrywając żadnego meczu - ZAJĘLI PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU !