XII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek

14 stycznia 2017r. w Zespole Szkół w Sadlinkach odbył się XII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie”. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Pilarska (1EG) oraz Agata Wojewódka (1DG) pod kierunkiem Pani Joanny Kozyrskiej-Sieczak.

Ferie zimowe

Z okazji ferii zimowych życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom bezpiecznego i  radosnego wypoczynku. Odpoczywajcie aktywnie pamiętając o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, abyście po zasłużonym odpoczynku wrócili do szkoły pełni nowych pomysłów i entuzjazmu.

Liga Geograficzna

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zmierzenia się z zadaniami III etapu Ligi Geograficznej, który należy rozwiązać najpóźniej do 2 lutego 2017 roku.

III Mecz Matematyczny

We wtorek 10 stycznia odbył się III Mecz Matematyczny. Tym razem to my pojechaliśmy do naszych „rywali” ze Szkoły Podstawowej w Leśniewie, którzy okazali się bardzo mili i gościnni.

Kinga obłędnie poprawna!

Od 31.10.2016 r. do 27.11.2016 r. odbywał się pierwszy etap (online) ogólnopolskiego konkursu „O!Błędne Dyktando”. Udział w nim mogły wziąć tylko osoby do dziewiętnastego roku życia, wchodząc na stronę www.oblednedyktando.pl.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjada w Pływaniu Drużynowym

9.01.2017 r. odbyły się w Rumii Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjada w Pływaniu Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Baranowski Bartosz, Bonarowski Bartosz, Strzyżewski Tomasz,Lademann Robert, Ostajewski Gustaw, Palubicki Błażej, Pohnke Jakub, Ruth Kajetan.

Konkurs ZUCH

Zapraszamy chętnych uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się:

Spotkania z policją

W dniach od 6 do 19 grudnia 2016r w klasach I Gimnazjum odbyły się spotkania z pracownikami Policji ds. Nieletnich. Uczniowie zapoznani zostali z odpowiedzialnością nieletniego wobec prawa.

Drodzy Maratończycy ze szkoły podstawowej!

W miniony czwartek pisaliście czwarty test maratonu. Jesteśmy już na półmetku! Bardzo się cieszymy, że przygoda z literaturą ciągle jest dla Was atrakcyjna.

Halowe Mistrzostwa Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce

W grudniu 2016 roku odbyły się Halowe Mistrzostwa Wejherowa Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowali: SZYMIKOWSKA KATARZYNA, PIĄTKOWSKA JULIA, STAŃCZYK PATRYCJA, FRANKOWSKA MICHALINA, KURKOWSKA MARTYNA, KWIDZIŃSKI JAKUB, LEKNER PIOTR, RUTH KAJETAN, PILARSKI DAWID oraz FREITAG FILIP.